Sledujte nás

Den D 54 STAVAR.IO elektronický stavební deník

Den D 54 věnujeme zajímavému startupu, firmě STAVAR.IO, dodávající elektronický stavební deník. Účast na Dnu D předpokládá podpis NDA (mlčenlivosti), pokud dokument nemáte podepsaný, obdržíte po registraci na akci výzvu k podpisu. Podmínkou účasti je tentokrát členství nebo registrace ve Venture Clubu i bez členství, oboje umožňuje podpis NDA smlouvy.

Stavario a digitalizace na stavbách šetří hodin denně. Místo mnoha aplikací stačí jediná, může mít více modulů: deník, docházka, nářadí, faktury…. Navíc, úspěchu nahrává legislativa, ze zákona začíná být on-line stavební deník povinný. Nově na Slovensku například u veškerých staveb. Firma má již zkušenost 23 tisíc uživatelů, 18 tisíc staveb, 100 tisíc faktur a 32 tisíc kusů nářadí.

STAVAR.IO – Nejlepší on-line stavební deník

  • přátelská aplikace
  • levná licence pokrývá více staveb jedné firmy, již od 60 Eur do plné verze Enterprice  za 430 Eur
  • SAAS model
  • Onbording školení
  • Zakázkový vývoj
  • Placená podpora

Bližší informace k projektu najdete v sekci Investice, (po přihlášení do webu klubu i včetně materiálů ke stáhnutí). Doporučujeme, podívejte se na prezentace předem, lépe si připravíte otázky.

Program:

17:00 – 18:00 představení účastníků, komentář k projektům klubu a novinkám

18:00 – 20:20 STAVAR.IO , Josef Beneš, CEO

Den D je dostupný členům VENTURE CLUBU ON-LINE i OSOBNĚ, nicméně jen po předchozím přihlášení níže a podpisu NDA. Pro členy s základním členstvím jen po úhradě vstupného, jedno zda se účastní osobně nebo on-line. Drobné občerstvení zajištěno.

Pro nečleny klubu: Chcete-li přijít, udělejte si minimálně základní členství a podepište smskou naše NDA. Pokud uvažujete reálně investovat a je-li tento druh investování pro Vás vhodný, je  vstupné a členství maličkost. Děkujeme za pochopení.

Přihlášení níže. Těšíme se na setkání.

Petr Šedivý

 

Park Atrium u spol. 2N, Pod Vinicí 2028/20, Praha 12

nahrávám mapu....

Rezervace

Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pro více výhod zaregistrujte.

Rezervace jsou uzavřeny.

Vaše údaje zpracováváme podle zásad o ochraně osobních údajů.