Sledujte nás

DAVOSA, MojPetExpert a posunutý výlet MES

Konec září přináší mnohé aktuální zprávy: k hodinkám, k PetExpertu, k výletu do MES, uvažované investici RD Syrovice a zahájení prodejů podílů v čtyřech projektech. 

DAVOSA Limitka je na světě

Konečně je na světě limitovaná edice hodinek DAVOSA North Pole. Hodinky jsou k objednání pro členy klubu se slevou asi 25% a dodávkou počátkem prosince – napište nám, chcete-li je objednat. Mohou být tak pěkným dárkem k Vánocům. Zprávu přinesla na svém FB účtu rovnou DAVOSAwatches.

PetExpert Slovensko zahájil Druhou dobrou zprávou je vstup PetExpertu – všeobecného zdravotního pojištění psů a koček na Slovensko. Přejeme naší investici, ať ji se daří. Mačky a psíky mohou naši přátelé ze zahraničí pojistit na MojPetexpert.sk

Výlet jsme odložili, covid…

Třetí zpráva je vlastně reakcí na vývoj covidu a reakcí státu – hrozící nouzový stav. Rozhodli jsme se proto výlet do MES, továrny na výrobu baterií He3da, původně plánovaný na 10.10., odložit a to, předběžně, na listopad. O novém termínu Vás budeme informovat, hned jak to bude možné. Děkujeme za pochopení. Přeci jen, podniknout zájezd pro 40-50 lidí v dnešní by nemuselo být úplně bezpečné. 

RD Syrovice nebudou, máme ale jiné 4, podívejte se

Poslední novinka se týká uvažované investici do projektu RD Syrovice. Bohužel jsme se nedohodli s developerem na přiměřené participaci a tak tento projekt nerealizujeme. Najdeme jiný. A do té doby? K dispozici jsou jiné investice.

Stále se můžete zapojit do CFDF, Eur investici do výroby He3da baterií. Pokračuje výběr peněz pro LaFluence. Zahajujeme sběr prostředků pro Greenbuddies Charging a OCEANS Kobližná. Poslední projekt  již běží a první restauraci nového řetězce – věřím – otevřeme v Brně koncem října 2020. OCEANS restauraci můžete podpořit i na HitHitu 😉

Investování zdar a pevné zdraví všem.
Petr Šedivý

[gtag event="single_post_view"]