Sledujte nás

Druhý DEN D

V uterý 25.10.2016 Venture Club představil další tři zajímavé projekty – ještě běží následná jednání, ale i tak Vám můžeme říci, že to stálo za to. Na své si přišli jak milovníci startupu při první prezentaci rodícího se projektu, stejně tak příznivci již globálně rozejetého projektu s víceletou historií a hotovým produktem, který potřebuje marketing, posílit podporu a průběžnou péči, ale figuruje již v světových statistikách. Poslední projekt byl výletem mezi ještě jinou třídu investic – s požadavkem plně se zapojit do budování mezinárodní struktury i osobně, nejen vkládanou investicí.

Neprozradíme podrobnosti, nabídneme Vám několik fotografií z průběhu a pozveme Vás na další – v pořadí již třetí DEN D – na den 6.12.2016. Všechny již prezentované a samozřejmě i všechny aktuálně otevřené projekty pak mohou registrovaní řádní členové najít v sekci Projektové příležitosti.
A kdo ještě váháte se členstvím, přijďte se na některou další naši akci podívat.  Na akce je možné se přihlásit v Kalendáři akcí.

Podnikání zdar a investicím zvlášť
Petr Šedivý
Předseda výboru VCZS

[gtag event="single_post_view"]