Sledujte nás

SANEZOO

SANEZOO na MSV Brno vyhrálo zlatou medaili za inovaci: Unity, inspekce povrchů. Druhá firma z portfolia klubu vystavovala na stánku Moravsko Slezského kraje – ZEBRA GROUP ukazovala elektrickou ELZEBRU. Byli jsme rádi při tom.

Stavario

V Duchcově STAVAR.io najímá objekt za dobrou cenu o 1000 m2 plochy, dávající předpoklad rozvoje firmy. V přízemí je i dílna Kanceláře se povedlo vybavit levně a přesto vznikl zajímavý prostor, který boduje v design soutěžích.

Návštěva Štefánikovy hvězdárny na Petříně

Byli jsme na úžasné akci – ve Štefánikově hvězdárně na Petříně v Praze a měli možnost pozorovat oblohu pomocí dalekohledů v kopuli hvězdárny a zhlédnout půlhodinové pořady TIME ZERO a 5 PLANET. RNDr. Tomáš Prosecký, vedoucí hvězdárny, nám poskytl cenné informace a doporučení k prohlídce, která byla organizována v režimu galerie.

CCOE prohlídka provozu v Hostivaři

Byli jsme za panem Šobrem v CCOE, prohlédnout si prostory firmy, výrobky a dohodnout podmínky investice. Dohodli jsme se. Mají dobře vybavený konstrukční provoz, aktuální s jedním muzejním exponátem, vyvrtávačkou pamatující výrobu messerschmittů .-) Vyrábět roboty ale mají i zde už roboty, nebojte.

Trendy moderního bydlení – studio 2MAD

Beseda v kreativním studiu EGOE měla příjemnou nejen odbornou ale i společenskou část. Prezentace najdete v Kalendáři u akce, fotky zde a video na YUTUBE klubu 🙂

Návštěva automobilky ZEBRA

Návštěva výrobního závodu ZEBRA GROUP v Pardubicích doplnila prověřování firmy před podpisem kontraktu o investici. O 14 dnů později jsme podepsali smlouvu o nákupu podílu pro Venture Club. Podívejte se s námi do závodu, který máme nově v portfoliu a do kterého můžete investovat s námi.

Terasa Mánes

Letní prázdninová párty proběhla letos v krásném prostředí restaurantu Mánes. Pro dobrou náladu nám hrál DJ Zdeňa. Slavíme 5 let činnosti klubu. Kolegovi Tomášovi se narodila dvojčata, dostal malý dárek. a předseda klubu se nám oženil… Společenské akce jsou třeba!

Den D Automobilka ZEBRA GROUP

Automibilka ZEBRA GROUP vyrábí nejen dieselové, ale i elektrické verze komunálních vozidel. Sledujeme ji dva roky. A aktuálně jsme zahájili investici pro podporu zahraniční expanze a navýšení výroby nových elZEBER, třeba i s bateriemi HE3DA. Můžete se přidat.

Kontrolní den OCEANS Kobližná Brno

V Brně proběhl kontrolní den a odpoledne jsme se podívali my. Stavba bude do dvou týdnu hotova – otevření se pak počítá asi v lednu, každopádně po nouzovém stavu. Nemá smysl navýšit náklady o další vybavení a mzdy pro zavřenou restauraci. Koncept je správný a životaschopný – nabereme jen pár měsíců zpoždění, na záměru se […]

Den D Greenbuddies Charging

se představila firma Greenbuddies Charging na Dnu D – další klubová investice. Podívejte se, jak to vypadalo – podklady projektu pak najdete v sekci Investice. Jo, to se dalo potkávat osobně… a není to tak dávno, že? No, tak brzy věřím, že to zase půjde …