Sledujte nás

Jak bylo na Beaujolais?

Beaujolais nouveau byl velký den… jednak bylo 17.11.2016, státní svátek a na Národní třídě bylo plno, kolem 17té hodiny jste tam mohli slyšet skupinu 100 zvířat, a jednak slavilo se zahájení konzumace mladého vína z Francie. Byl totiž třetí čtvrtek v listopadu a to je první den, kdy mladé víno z Beajolais lze začít konzumovat.

Venture Club pořádal pro své členy a hosty setkání kousek od Národní a svého sídla v paláci Konvikt, v Cafe Baret čp1 setkání. Beaujolais bylo naprosto skvělé, s krásně temnou barvou, malinovým aroma a velmi dobře se pilo. A když si vzpomeneme na francouzské sýry a domácí štrůdl s vanilkovou zmrzlinou a šlehačkou… hned by jsme si dali znovu, věřte. Společnost byla skromnější co do počtu, ale možná proto si i více rozuměla – krásně jsme si popovídali. Sešli jsme se lékař, právník, analytik komerční banky, ekonom, rentier, režisérka,… na koho jsem zapomenul se omlouvám, všichni stávající či noví investoři…

Pár fotek z velmi vydařené akce přinášíme a už teď se těšíme na akci další. Mimochodem, vstup byl pro členy zdarma. Přidáte se příště?

[gtag event="single_post_view"]