Sledujte nás

Klíčanka zahájena a vyhráli jsme 2:1

28.9.2017 se rozeběhla konečně stavba obytného komplexu Klíčanka, který klub investuje. Psali jsme o něm v červnu zde. V sobotu 30.9.2017 jsme se coby dobří sousedé účastnili na místním fotbalovém utkání TJ Klíčany. Jak to celé proběhlo?

Klíčanka připravila dva vouchery na sponzorský dar, Jiří Lívanec moderoval informaci o projektu výstavby a předání voucherů. Jeden voucher obdrželi funkcionáři fotbalového týmu TJ Klíčany – na sadu dresů s logem a odkazem na web Klíčanky. Akci přihlíželo více než 100 návštěvníků a dar  ocenili silným potleskem. Druhý voucher – sponzorský příspěvek – byl předán Nadačnímu fondu Krištůfek – na 100 plyšových hraček Krištůfek – záchranář. Nadační fond Krištůfek významně sponzoruje i společnost Kapitol, která je pro Klíčanku významným partnerem pro poskytování hypoték. Finalizuje pro nás jednání s Českou spořitelnou ohledně garantované hypotéky od 1,89% p.a. a vlastních zdrojů již od 15%. Uvidíme brzy, co se povedlo zajistit.

Kolem fotbalového hřiště TJ Klíčany jsou umístěny dva bannery s odkazem na web Klíčanky a na akci se účastnili i první vážní zájemci o koupi bytu 3+kk, kteří by hned podepsali rezervační smlouvu … Proběhl totiž rozsev letáků v okolí a zájemci chtěli všechny informace o projektu.

Akce proběhla nadmíru dobře. Pan Bačina (jeden ze spolumajitelů pozemků a nejdůležitější funkcionář TJ Klíčany) nás velice dobře před obyvateli Klíčan a účastníky zápasu představil. Mimochodem, zápas se Spartou Kutná Hora vyhrála TJ Klíčany 2:1, takže nálada byla nadmíru dobrá.

Měli bychom mít nyní i dva bannery na mostech – v ulici V Holešovičkách směrem ven z Prahy a na dálnici D8 před sjezdem na Kralupy (další sjezd je ve Zdibech). Jsou zprovozněny tři weby, z nichž základní je www.bytyklicanka.cz a další jsou www.bytyklicany.cz a www.bydleniklicanka.cz. Je na nich informace o tom, že stavba byla zahájena 28.9.2017 a s prodeji se začne koncem října. A na to se už moc těšíme. Podařilo se totiž upravit projekt – došlo k úpravě výměr bytů, členění, balkonů a vznikly předzahrádky. Přičteme-li změnu fasády směrem k modernějšímu pojetí, věříme, že se máme na co těšit a zdržení stalo za to.

Klíčanka a projekt výstavby 100 bytů je příkladem investice, kterou financuje klub a podílí se na jejím řízení.

Chcete-li se účastnit dalších příležitostí, jednoduchá pomoc. Staňte se členem klubu, registrujte se. Máme co nabídnout drobným i větším investorům, brzy nejen přímými vstupy, ale i přes připravovanou investiční platformu online – přes servisní organizaci klubu Venture Club Invest s.r.o.: třeba zrovna v připravovaném projektu pojištění veterinární péče psů a koček.Těšíme se na Vás. 

[gtag event="single_post_view"]