Sledujte nás

Ohlédnutí za akcí „Jak získat financování…“

18.1.2017 proběhla akce „Jak získat financování pro svůj projekt“, pořádaná ve spolupráci se společností StartOnline, marketingovou agenturou dodávající webové prezentace. Děkujeme tímto všem zúčastněným za aktivní účast a jsme rádi, že se akce líbila. Potěšila nás i reakce jedné účastnice publikovaná na Facebooku: „Díky za včerejší krásnou akci. Musím přiznat, že to bylo hodně inspirativní. Je fajn, že takové akce existují, ukazují nové možnost i celkový pohled na financování projektů. Držím palce!“

Padlo mnoho informací  a doporučení: přehled  možností v úvodní prezentaci a jak funguje klub řekl jeho předseda, Petr Šedivý. Zástupce České spořitelny Ladislav Dvořák prošel nabídku start-up úvěrování. Ekonom klubu, Jan Zavřel, poutavě prošel nepoutavé téma – Jak sestavit finanční plán pro start-up a panel investorů, ve složení Viktor Zeisel, Jaroslav Kopta a Václav Jung, diskutoval nad nastíněnými otázkami. Nikomu se nám nechtělo končit, ale každá akce jednou končí a tak se stalo i nyní.

Pokud Vás téma zajímá, ozvěte se nám. Uvažujeme o publikaci jak prezentace, tak kompletního videozáznamu, který vznikl. A – možná – uděláme i akci znovu? Zajímalo by Vás to?

Níže je pár fotografií pro přiblížení, jaké to bylo.
Petr Šedivý, za VCZS

[gtag event="single_post_view"]