Sledujte nás

Prezentace pro klienty v kanceláři Thomas LLoyd

Vážení přátelé

dostala se nám do ruky pozvánka určená zájemcům o zajímavé investiční příležitosti – ThomasLLoyd. Máme ji sami v mnoha případech vyzkoušenou členy klubu a můžeme Vám, později soukromě, referovat své zkušenosti. A tak, pokud hledáte něco hezkého, doporučujeme, zajděte se sem podívat. Je prima mít info i z první ruky od někoho, kdo to dělá opravdu dlouho. Pan Miroslav Kovář je sám investor, pohyboval se původně v Německu a kolem roku 2008 řešil co trh přinesl. Hledal proto něco stabilního, bezpečného, přesto výnosného. A později přivedl, co objevil, na náš trh. Dnes působí ve vedení české pobočky TLL… Akci znám a vím, že diskuze tam jsou velmi podnětné. Pozvánku citujeme:

rádi bychom Vás a Vaše známé pozvali na prezentaci společnosti ThomasLloyd, která se uskuteční ve středu dne 19. dubna 2017 od 18 – 19 hod v kanceláři společnosti ThomasLloyd, Na Poříčí 1046/24, Praha 1 (Palác Archa – budova ČSOB, 6. patro). Během této prezentace pan Miroslav Kovář představí potencionálním investorům společnost, trh, na kterém společnost působí a dluhopisy.

V případě vašeho zájmu se prosím přihlašte nejpozději do 18. dubna 2017 e-mailem na adresy: ...

S pozdravem,
Váš ThomasLloyd Team

Napište mi, přihlásím Vás, na Venture Club adresu (petr.sedivy@ventureclub.cz) – potkáme se tam společně, určitě přijdu také.

Petr Šedivý

[gtag event="single_post_view"]