Sledujte nás

Program klubu do konce roku

Vážení přátelé,

prázdniny se nezadržitelně blíží ke konci a tím i první rok činnosti Venture Clubu. 19. a 20.8. se ještě koná workshop – malování na porcelán s malířem Borisem Noskem (kdo nestihnete tento termín, další najdete na www.tajemstviporcelanu.cz , popis jsme psali v článku a zmínili i 10% slevu při uvedení textu „Venture Club“) a to už bude tečka za prvním rokem.  Naši členové mají možnost přijít 20.8. dokonce úplně zdarma! Stačí se jen přihlásit na mail petr@ventureclub.cz.

Od září pokračujeme hned 5.9. besedou s panem Padevětem, historikem a ředitelem nakladatelství Akademia. 19.9. máme dva skvělé projekty na Den D a 22.9. si dopřejeme opravdu pěkný kulturní zážitek: v kinu Ponrepo se promítá avantgardní resp. dokumentární film z roku 1927: Berlin, Symfonie der Grossstadt, doprovázená live Benewitzovým kvartetem . Na představení naváže párty na nádvoří Konviktu.

V podobném duchu poběží podzim i začátek zimy – a podívat co nás čeká se můžete již dnes. V rámci osvěty a nových námětů se podíváme po tématu dluhopisy z pohledu investora. Venture Club se stal partnerem akce – benefičního swingového večera, pořádaného ve spolupráci s nadací Mathilda, podporující nevidomé. Pro řádné členy klubu je vstup zdarma, pro základní členy poskytujeme milou slevu 15% a VIP lístek je tak jen za 500 Kč.  Přijďte si poslechnut pěknou muziku, můžete si zatančit, popovídat s přáteli. 

Opět jsou vypsané další Dny D – a tím i prezentace zajímavých projektů. Zahajujeme třetí desítku projektů, z nichž 4 našli již svého investora. Samozřejmě bude pokračovat výstavba projektu bytových domů – 100 bytů na sever od Prahy, přesto jen kousek od metra. Kdo jste nestihl tento projekt, budete mít příležitost zapojit se do jiného. Nechte se překvapit, bude to stát za to. Více se dozvíte na Dnu D 10: 19.9.2017.

Počátkem listopadu se též chystá cesta investorů na Filipíny, kterou pořádá Thomas LLoyd, německá společnost, vydávající v Čechách veřejné korunové, velmi zajímavé, dluhopisy.  Poreferujeme, samozřejmě. Letošní cesta delegátů nás zavede na Filipíny, do země, která se považuje za jakéhosi zástupce regionu, v kterém Thomas Lloyd vyvíjí aktivity a v kterém se v současné době nachází jedno z nejprudčeji rostoucích národních hospodářství Asie.

Pokud pojedete s námi, budete mít možnost poznat zemi ze všech možných úhlů – její obyvatelstvo, její města, krajinné scenérie i její životní realitu. Z nejdůležitějšího a rozhodujícího zdroje – od politiků a ekonomů – se dozvíte, proč tato země s takovou vehemencí popohání vpřed výstavbu a rozvoj infrastruktury. Díky našim četným infrastrukturním projektům přímo na místě naživo navíc pochopíte obchodní model společnosti ThomasLloyd – od zelené louky až po hotovou a fungující elektrárnu. Přesvědčíte se o tom, jak pokračuje stavba aktuálních projektů, při osobním setkání s projektanty pak dojde i na vzájemnou výměnu názorů.

Všechny termíny akcí jsou již známé a v Kalendáři a jde provádět rezervace. Tedy, opět platí, první návštěva je zdarma, další již placená a nebo je třeba státi se členem klubu. A je jedno, zda jste investor a nebo zájemce o investování, či Vás uvedená témata a lidé kolem nich prostě jen zajímají. Pokud si budeme rozumět, rádi Vás u nás přivítáme. Podejte si přihlášku.

Přeji Vám i klubu příjemný vstup do dalšího období a ať je aspoň tak úspěšné, jako bylo to minulé. Hezký konec léta a brzy na viděnou.

za team Venture Clubu Petr Šedivý

[gtag event="single_post_view"]