Sledujte nás

Slavnostně se otevřela He3da továrna MES

..a byli jsme u toho! Včera, 17.9., v 11 hodin startoval  program, kde nechybělo nic, co k tomu patří. Potkali se všichni  – lidé z továrny, výzkumu, investoři, zástupci municipality, hosté, novináři,.. Máme fotografie, videa, záznam tiskové konference. Než to zpracujeme, nabídneme krátké shrnutí:

He3da ukázala produkty, začala brát objednávky a slavnostně se spustil provoz gigafactory. Máme TUV testy, CE značku a US certifikaci. Vyrobeny jsou stovky kusů a jeden jako druhý má stejné vlastnosti. Na tiskové konferenci zaznělo i co se chystá. Je baterka pro energetiku v sériové výrobě, pak vyvinutá další, vhodná do auta (nabití za 40 minut, ale i malá vhodná kamkoliv kde chceme rychle nabít – za 10 možná i 5 minut ..) vstupuje se na trh s produkty kontejnerem – 500 kW úložištěm, 15 kW powerboxem, jsou měniče střídače a BMS… Velcí o nás vědí a nepochybuji. Projekt pozdravil osobně předseda senátu pan Vystrčil a přes video eurokomisař Ševčovič, továrna dostala požehnání .. no prostě, je to na světe!

Mimochodem, klub stále nabírá investici do tohoto projektu. Viz CFDF, chcete navýšit vstup? Ještě jste u toho nebyli? Máte vhodnou chvíli. Ozvěte se obratem. V neděli večer uzavíráme aktuální kolo, investice se bude přeceňovat.

Záznam tiskové konference je zde. 55 minut, soubor m4a, iPhone nahrávka, jako první mluví pan Kučera, z BU, CFDF, další následují, na konci je pěkné shrnutí. Video kolegy z BU, pana Kačmáře, je na FB zde. Jeden z prvních článků se objevil článek na Seznamu.

Připravujeme ještě shrnutí k investiční příležitosti do Investu a fotogalerii, včetně videí z akce. 
Petr Šedivý

předseda klubu, jednatel, investor a dnes už po 4 letech velký podporovatel skvělé myšlenky 😉
P.S.

První ochutnávka, pro ty co tam nebyli. Další fotky jsou na FB.

[gtag event="single_post_view"]