Sledujte nás

Thomas LLoyd a zasedání MMF a Světové banky

Sami jsme investoři Thomas LLoyd a tak nás vždy potěší, pokud se objeví zpráva, jako je ta níže. Přebíráme ji v původním znění. Mimochodem, Thomas LLoyd nabízí například zajímavé veřejné dluhopisy na 5.2 a 7% p.a. schválené ČNB. Osobní zkušenost rádi sdělíme.

Společnost ThomasLloyd coby první evropský správce aktiv v oblasti infrastrukturních projektů referentem na jarním zasedání MMF a Světové banky.

Vážení,
v době od 21. do 23. dubna 2017 se přední zástupci společnosti ThomasLloyd zúčastnili ve Washingtonu D.C. celosvětově sledovaného jarního zasedání Mezinárodního měnového fondu (MMF) a Světové banky. V rámci bohatého programu byly Mezinárodní finanční korporací (IFC), dceřinou společností Světové banky, představeny infrastrukturní projekty společnosti ThomasLloyd coby vzorové příklady financování IFC.

Toto každoroční jarní zasedání je považováno za celosvětově nejdůležitější konferenci a každý rok na něm probíhá setkání všech ministrů financí a rozvoje G20, guvernérů emisních bank ze 188 členských států a výkonného výboru MMF (IMFC). Mezi nimi byly vysoce postavené osobnosti z oblasti financí a politiky jako například Christine Lagarde, ředitelka MMF, prezident Světové banky Jim Yong Kim, Jean-Claude Juncker, prezident Evropské komise, Jens Weidmann, prezident Německé spolkové banky a německý ministr financí Wolfgang Schäuble, které na tomto zasedání diskutovaly o aktuálních otázkách světové ekonomiky.

„Máme nesmírně velkou radost z toho, že jsme tu dnes mohli detailně prezentovat naše projekty a zkušenosti ze spolupráce s IFC. Kromě toho je pro nás ctí, že naše projekty byly na tomto fóru prezentovány coby vzorový příklad realizace financování Mezinárodní finanční korporací. Pozvání od IFC na jarní zasedání MMF a Světové banky svědčí mnohem víc o významném postavení společnosti ThomasLloyd a jejích infrastrukturních projektů založených na principu udržitelnosti,“ řekl Tony Coveney, výkonný ředitel a vedoucí projektových financí a generální ředitel Americas skupiny ThomasLloyd.

[gtag event="single_post_view"]