Sledujte nás

Členská schůze Venture Clubu a prezentace projektů

Tak jako každý rok, i letos proběhne členská schůze. Těšit se můžete na zprávu o činnosti klubu za uplynulý 4. rok činnosti a podíváme se, jaké novinky nás čekají. Vstup pro členy klubu, po přihlášení.

V Praze dne 24.8.2020

POZOR: mimo první část – oficiální náplň členské schůze, projdeme v druhé části aktuální otevřené projekty a možnosti a způsob zapojení se do nich. Doporučuji, stavte se osobně, přesto, že se bude prezentace streamovat.

Místo konání: Park Atrium. Registrace, prezence: 17:45, zahájení 18 hodin. Pokud schůze nebude usnášeníschpná, proběhne náhradní členská schůze 18:15 při jakémkoliv počtu účastníků.

Program:

  1. Schválení HV roku 2019, zisk cca 60 tisíc Kč se převádí na další období. Navrhuje se snížení počtu členů výboru na 7, což je pouze potvrzení dlouhodobého stavu a stav, který již schválil výbor klubu. Projdeme akce roku 20/21, které nás čekají. A mimo program schůze, řekneme si stav přípravy užití kmenových listů – pro financování dalších klubových projektů. Podíváme se na stav stávajících projektů. Bude prostor pro dotazy.
  2. Máme 4 projekty, které otevřeme: LAFluence, OCEANS, GRAEENBUDDIES CHARGING a výstavbu 10RD u Brna, developement. Řekneme si novinky k nim a postup upsání. Stejně tak si řekneme o otevření He3da továrny 17.9.2020.

Oficiální pozvánka je zde.

Těšíme se na setkání.

MUDr. Petr Šedivý, předseda výboru Venture clubu z.s.

Poznámka: hlasují řádní členové, ostatní nikoliv, v souladu se stanovami.

Park Atrium u spol. 2N, Pod Vinicí 2028/20, Praha 12

nahrávám mapu....

Rezervace

Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pro více výhod zaregistrujte.

Rezervace jsou uzavřeny.

Vaše údaje zpracováváme podle zásad o ochraně osobních údajů.