Sledujte nás

Den D 38 Tepelná čerpadla

Pro nemoc se prezentace čerpadel 9.3. ruší a akce proběhne v náhradním termínu – asi 16.3., či začátkem dubna. Děkujeme za pochopení.

Další z projektů s výrobou konkrétního průmyslového výrobku – inovativní náhrada tepelných čerpadel s vysokou účinností. Při vstupu 50 kW získá uživatel na výstupu až 300 kW tepelného výkonu. Zařízení má velikost vysoké ledničky, nulové vibrace, umí ohřívat na vysokou teplotu. Užití najde jak pro vytápění prostor, ohřev TUV, ale třeba i na sušení či jiné průmyslové aplikace. Je technicky možné vyrobit i menší zařízení, vhodné například pro rodinné domy.

Projekt počítá s dalším patentováním a výrobou kusových sérií za účelem přípravy objemem menšího projektu pro velmi zajímavý časný exit.

Od 17ti hodin běží setkání členů a hostů, od 18ti hodin pak vlastní prezentace. Díky Covid situaci se sejde užší pracovní skupina v sídle klubu a většina zájemců bude jen ON-LINE.

Pro přihlášení prosím použijte registraci níže. (Místo bude ještě upřesněno.) Před večerem, pokud se hlásíte on-line, pak obdržíte link na přihlášení. Během večera bude prostor na dotazy, ať už přes chat, či osobně.

Opakované přihlášení na akci je možné jen členům Venture Clubu. Nemáte členství a už jste u nás byli? Udělejte si registraci do klubu a můžete se přihlásit. První návštěva je možná i bez členství.

Pozor, tento večer předpokládá podpis NDA.

Děkujeme a těšíme se na zajímavý večer.

Petr Šedivý

Venture Club z.s.

palác Konvikt, Bartolomějská 11, Praha 1

nahrávám mapu....

Rezervace

Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pro více výhod zaregistrujte.

Rezervace jsou uzavřeny.

Vaše údaje zpracováváme podle zásad o ochraně osobních údajů.