Sledujte nás

Den D 41 Automobily ZEBRA a baterie He3da

22.6. se podíváme na projekt, o kterém víme druhý rok – společnost ZEBRA GROUP vyrábí moc pěkná auta, určená pro komunální služby, s desítkami různých nástaveb. Poprvé jsme je viděli na HE3DA dnu v Letňanech. Existují ve verzi jak s dieselovým, tak i elektrickým pohonem. A protože firma uvádí nový model a chce expandovat do zahraničí, má síť prodejců, má objednávky, poptává na podporu rychlejší expanze investici. Současně, ideální pohon je elektrický – vozidla se pohybují v městské zástavbě,… a ideální baterie jsou … baterie He3da. Proto jsme pozvali na večer i Milana Rýdla s kolegou Jaroslavem Kučerou, za účelem doplnění informací právě k bateriím.

A proč název ELZEBRA? Protože jde o nízko-emisní variantu komunálního víceúčelového vozidla ZEBRA, kterou lze označit také jako Emission low a proto ELZEBRA, která umožní činnost všech obvyklých nástaveb. 😉

Na akci uvidí účastníci jak ELZEBRU, tak dieselovou ZEBRU „naživo“ – možná i s možností se s auty krátce projet.

Bližší informace k projektu najdete v sekci Investice, včetně materiálů ke stáhnutí.

Baterie He3da existuje jak v provedení ROBUSTA, určeném pro energetiku. Nově je hotový ale i prototyp baterie tzv PALAČINKA, vhodný pro elektromobilitu. I tato baterie půjde vyrábět na stávající existující lince v Horní Suché, kde se právě rozbíhá hromadná seriová výroba. Chcete-li se dozvědět více, doporučuji, přihlaste se. Zavádějících informací se objevilo poslední dobou dost, rádi okomentujeme stav a odpovíme vaše dotazy.

Rozhodli jsme se proto, že i přes krátký termín avizující Den D, se na auta a baterie podíváme.

Program:

17:00 – 17:10 krátká informace k LaFluence, týdenní update pro zájemce

17:00 – 17:50 prohlídka vozidel ZEBRA a ELZEBRA před vchodem do budovy

18:00 – 20:30 Prezentace, s online přenosem, na 5. patře, ve velkém sále, blok HE3DA a ZEBRA

Den D je tentokrát dostupný členům VENTURE CLUBU volně ON-LINE i OSOBNĚ, po předchozím přihlášení níže. Drobné občerstvení zajištěno. COVID: předpokládáme, že jste s negativním testem, po očkování nebo po prodělání onemocnění covid19 a zdraví, pokud se účastníte osobně.

Těšíme se na setkání.

Petr Šedivý

 

Park Atrium u spol. 2N, Pod Vinicí 2028/20, Praha 12

nahrávám mapu....

Rezervace

Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pro více výhod zaregistrujte.

Rezervace jsou uzavřeny.

Vaše údaje zpracováváme podle zásad o ochraně osobních údajů.