Sledujte nás

Den D 47 Pealock – zámek pro sportovní vybavení

Den D 47 představí: startup Pealock – prezentuje Ing. Radek Vala, founder a CEO.

Pealock je zámek pro sportovní vybavení. Firma se uchází v dalším kole o investici celkem až 1 milion Eur. Loni vyrobili a prodali  2,5 tisíc zámků první generace, letos plánují 20 tisíc druhé generace a oslovit zahraniční trhy. Krása je v tom, že nejde jen o zámek, který má GSM modul a pohybové čidlo, tj  nahlásí manipulaci, ale je nově propojen s možností pojistit si předmět a pojišťovna jej uznává jako uzamčení. Tj v případě odcizení má poškozený možnost doložit, že kolo či lyže uzamkl a dojde k plnění. Firma Pealock tak má nejen pěkný zámek, ale jde v podstatě o insurtech společnost s velkou možností škálování. V prvním kole měla mimochodem finance od Prusa Research a Nation1 a oba subjekty se plánují účastnit i aktuálního druhého investičního kola, můžeme i my.

Bližší informace k projektu najdete v sekci Investice, včetně materiálů ke stáhnutí. Doporučujeme, podívejte se na prezentaci předem, lépe si připravíte otázky.

Program:

17:00 – 17:50 představení členů, novinky v automobilka ZEBRA, investorský den 6.5. HE3DA Horní Suchá

17:50 – 18:00 Přestávka

18:00 – 20:30 Prezentace, projekt Den D 47: Pealock, elektronický zámek pro sportovní vybavení

Den D je dostupný členům VENTURE CLUBU ON-LINE i OSOBNĚ, nicméně jen po předchozím přihlášení níže. Drobné občerstvení zajištěno. Pro nečleny jde o placený vstup osobně, na místě se podepisuje NDA.

Pokud jste chtěli přijít jako hosté on-line, je potřeba mít minimálně  základní členství  – pak se jde tentokrát přihlásit. Nebo nás navštivte na některé z otevřených akcí určené i pro nečleny, pátečním klubovém ránu nebo na prezentaci.

Těšíme se na setkání.

Petr Šedivý

Poznámka: Pokud se našich akcí účastníte předpokládáme, že jste očkovaní, po prodělaném onemocnění covid19, nebo máte negativní test. V každém případu se ale cítíte zdrávi. Děkujeme.

 

Park Atrium u spol. 2N, Pod Vinicí 2028/20, Praha 12

nahrávám mapu....

Rezervace

Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pro více výhod zaregistrujte.

Rezervace jsou uzavřeny.

Vaše údaje zpracováváme podle zásad o ochraně osobních údajů.