Sledujte nás

Den D 49 PetExpert + DAVF2 + Lafluence

Den D 49 věnujeme třem důležitým projektům: jednomu uzavíranému – PetExpert – a dvěma, kde nabíráme právě investici: VC Digital Asset Venture Fund 2 a Lafluence. Účast předpokládá podpis NDA (mlčenlivosti), pokud dokument nemáte podepsaný, obdržíte po registraci na akci výzvu k podpisu. Podmínkou účasti je tentokrát členství ve Venture Clubu.

Blíží se prodej investované společnosti Royal Blue, pojištění psů a koček PetExpert. Co tomu předcházelo a co můžete očekávat si povíme v první části večera. Druhá část večera nabídne dvě aktuální investiční příležitosti – vlastně druhá kola něčeho, co už znáte. S Rockaway spolupracujeme dva roky – Blockchain Fund byl a je úspěšný – proto vstupujeme do jeho nástupce – DAVF2. S Lafluence spolupracujeme tři roky a protože zahraniční expanze dává předpoklad růstu, navyšujeme náš podíl. Ve Venture Clubu jsme se rozhodli obě investice podpořit dalším kolem – jak pro ty, co již se účastní, tak pro ty, co to zatím nestihli.

Večer tak věnujeme vysvětlení co děláme, jak vše funguje a proč může být náš model úspěšný. Účastníci projektu Byty Klíčanka byli velmi spokojeni. Jistě se k nim přidají nyní i ti, co investovali PetExpert nebo RBF.  Nabízí se možnost být také mezi spokojenými investory.

Bližší informace k projektu najdete v sekci Investice, včetně materiálů ke stáhnutí. Doporučujeme, podívejte se na prezentace předem, lépe si připravíte otázky.

Program:

17:00 – 17:50 představení členů, PetExpert, case study

18:00 – 19:00 DAVF 2 nová investice, rekapitulace projektu a zkušenosti s Rockaway Blockchain Fund

19:30 – 20:00 Lafluence, nové investiční kolo, zahraniční expanze

Den D je dostupný členům VENTURE CLUBU ON-LINE i OSOBNĚ, nicméně jen po předchozím přihlášení níže a podpisu NDA. Pro členy s základním členstvím jen po úhradě vstupného, jedno zda se účastní osobně nebo on-line. Drobné občerstvení zajištěno. Pro nečleny není vstup možný, omlouváme se. Chcete-li, udělejte si minimálně členství, podmínkou je možnost uzavřít NDA, týká se i on-line vstupu. Nebo nás navštivte na některé z otevřených akcí určené i pro nečleny, pátečním klubovém ránu nebo na prezentaci.

Přihlášení níže. věřte, bude to stát za to. Těšíme se na setkání.

Petr Šedivý

 

Park Atrium u spol. 2N, Pod Vinicí 2028/20, Praha 12

nahrávám mapu....

Rezervace

Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pro více výhod zaregistrujte.

Rezervace jsou uzavřeny.

Vaše údaje zpracováváme podle zásad o ochraně osobních údajů.