Sledujte nás

Den D 52 Rekapitulace investovaných a otevřených projektů

Den D 52 věnujeme shrnutí již běžících projektů a podíváme se i na čtyři, do kterých můžete ještě investovat.  Účast na Dnu D předpokládá podpis NDA (mlčenlivosti), pokud dokument nemáte podepsaný, obdržíte po registraci na akci výzvu k podpisu. Podmínkou účasti je tentokrát členství nebo registrace ve Venture Clubu i bez členství, oboje umožňuje podpis NDA smlouvy.

Shrneme investované projekty, více si povíme k ZEBRA GROUP a k aktuálně 4 otevřeným investicím:

Kratší developerský projekt Lekvi Development, třetí kolo úspěšného startupu LaFluence. Pro kvalifikované investory jsou k investování poslední podíly v úspěšné fondové investici DAVF2 do blockchainové infrastruktury a zajištěná krátká investice s fix výnosem 18% p.a. (detaily na akci 21.2.)

Bližší informace k projektu najdete v sekci Investice, včetně materiálů ke stáhnutí. Doporučujeme, podívejte se na prezentace předem, lépe si připravíte otázky.

Program:

17:00 – 17:20 představení účastníků

17:20 – 20:20 Rekapitulace projektů, prezentuje Petr Šedivý, Petr Štěpánek a Hanuš Brychta

Den D je dostupný členům VENTURE CLUBU ON-LINE i OSOBNĚ, nicméně jen po předchozím přihlášení níže a podpisu NDA. Pro členy s základním členstvím jen po úhradě vstupného, jedno zda se účastní osobně nebo on-line. Drobné občerstvení zajištěno. Pro nečleny není vstup možný, omlouváme se. Chcete-li, udělejte si minimálně základní členství.

Přihlášení níže. Těšíme se na setkání.

Petr Šedivý

 

Park Atrium u spol. 2N, Pod Vinicí 2028/20, Praha 12

nahrávám mapu....

Rezervace

Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pro více výhod zaregistrujte.

Rezervace jsou uzavřeny.

Vaše údaje zpracováváme podle zásad o ochraně osobních údajů.