Sledujte nás

Den D 53 Sanezoo kontrola povrchů a strojové vidění

Den D 53 věnujeme nadějné společností, dodávající pro integrátory robotických pracovišť technologii pro kontrolu kvality povrchů a strojové vidění – Sanezoo SE. Účast na Dnu D předpokládá podpis NDA (mlčenlivosti), pokud dokument nemáte podepsaný, obdržíte po registraci na akci výzvu k podpisu. Podmínkou účasti je tentokrát členství nebo registrace ve Venture Clubu i bez členství, oboje umožňuje podpis NDA smlouvy.

Brněnská Sanezoo SE dodává po celém světě. Má za sebou investici několik milionů USD a aktuálně nabírá další investiční kolo. Zaměstnává na tři desítky programátrů a má vlastní výrobu – kompletaci několika výrobků. Společnost by měla v létě být v černých číslech, do roka a půl až dvou najít strategického partnera a stát se tak globálně zajímavou. Na pozadí je několik výrobků vlastní provenience – produkty UNITY a GRASP: kamery, speciální světla, expertní software s prvky AI (jak je dnes už zvykem) a komponenty pro strojové vidění přidávající inteligenci například robotům FANUC. Zákazníci, kteří užili  Sanezoo řešení, jsou firmy jako Škoda Auto, Bosch, ZF a další.

SANEZOO je inovativním a špičkovým poskytovatelem řešení pro 3D inspekci a navádění robotů. S produkty firmy maximalizujete rozlišovací schopnost a přesnost výsledků. Pomocí progresivních technologií se stávají průmyslové roboty rychlejšími a chytřejšími.

Oblasti užití:

  • navádění robotů pomocí umělé inteligence
  • GRASP nahrazující vychystávání do zásobníků
  • Vizuální kontrola na náročných površích

Bližší informace k projektu najdete v sekci Investice, (po přihlášení do webu klubu i včetně materiálů ke stáhnutí). Doporučujeme, podívejte se na prezentace předem, lépe si připravíte otázky.

Program:

17:00 – 18:00 představení účastníků, komentář k projektům klubu a novinkám

18:00 – 20:20 SANEZOO SE, Ing. Luboš Brzobohaty, CEO

Den D je dostupný členům VENTURE CLUBU ON-LINE i OSOBNĚ, nicméně jen po předchozím přihlášení níže a podpisu NDA. Pro členy s základním členstvím jen po úhradě vstupného, jedno zda se účastní osobně nebo on-line. Drobné občerstvení zajištěno.

Pro nečleny klubu: Chcete-li přijít, udělejte si minimálně základní členství a podepište smskou naše NDA. Pokud uvažujete reálně investovat a je-li tento druh investování pro Vás vhodný, je  vstupné a členství maličkost. Děkujeme za pochopení.

Přihlášení níže. Těšíme se na setkání.

Petr Šedivý

 

Park Atrium u spol. 2N, Pod Vinicí 2028/20, Praha 12

nahrávám mapu....

Rezervace

Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pro více výhod zaregistrujte.

Rezervace jsou uzavřeny.

Vaše údaje zpracováváme podle zásad o ochraně osobních údajů.