Sledujte nás

Den D 55 Strafos, moderní BizAv platforma

Den D 55 věnujeme zajímavému pokročilému startupu, firmě Strafos. Společnost provozuje moderní platformu pro efektivnější obchodování se soukromými  lety leteckých společností. Aktuálně cloudový software používá třeba i Travel Service. Účast na Dnu D předpokládá podpis NDA (mlčenlivosti), pokud dokument nemáte podepsaný, obdržíte po registraci na akci výzvu k podpisu. Podmínkou účasti je tentokrát členství nebo minimálně registrace ve Venture Clubu i bez členství, oboje umožňuje podpis NDA smlouvy.

Bližší informace k projektu najdete v sekci Investice, (po přihlášení do webu klubu i včetně materiálů ke stáhnutí). Doporučujeme, podívejte se na prezentace předem, lépe si připravíte otázky.

K dispozici (po přihlášení do platformy) je nejen krátké shrnutí – pitchdeck, ale i vlastní prezentace, popis exitových možností a materiál popisující velikost trhu. Večer informace samozřejmě detailně projdeme, včetně i aktualizovaného business plánu. Chceme koupit až 25% podíl ve firmě.

Program:

17:00 – 18:00 představení účastníků, komentář k novinkám v klubu

18:00 – 20:20 Strafos

Den D je dostupný členům VENTURE CLUBU ON-LINE i OSOBNĚ, nicméně jen po předchozím přihlášení níže a podpisu NDA. Pro členy s základním členstvím jen po úhradě vstupného, jedno zda se účastní osobně nebo on-line. Drobné občerstvení zajištěno.

Pro nečleny klubu: Chcete-li přijít, doporučujeme je výhodnější udělat si minimálně základní členství. Lze koupit vstupenku ale i bez členství – pokud se registrujete a podepište smskou naše NDA. Pokud uvažujete reálně investovat a je-li tento druh investování pro Vás vhodný, je  vstupné a členství maličkost. Děkujeme za pochopení.

Přihlášení níže. Těšíme se na setkání.

Petr Šedivý

 

Park Atrium u spol. 2N, Pod Vinicí 2028/20, Praha 12

nahrávám mapu....

Rezervace

Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pro více výhod zaregistrujte.

Rezervace jsou uzavřeny.

Vaše údaje zpracováváme podle zásad o ochraně osobních údajů.