Sledujte nás

Den D 40 bezpersonalky.cz

Den D 40 bude po delší době možný i osobně – nejen „klasicky“ on-line. Podíváme se na druhý sw projekt v oblasti personalistiky – po winwinjob.cz – a to na bezpersonalky.cz. BEZPERSONÁLKY již funguje, letos dosáhne bodu zlomu a aktuálně hledá zdroje na rychlejší i zahraniční akceleraci.  Bližší podklady vč. prezentace najdete po přihlášení mezi projekty.

Program

17:00 Večer začneme klubovou částí. Jedno z témat bude Behavee a jak dál s tímto projektem. Zmíníme i ostatní klubové projekty.

18:00 začne vlastní Den D – prezentovat bude Richard Kuba, CEO & Founder, Bezpersonálky linked by Start.jobs, a.s., www.bezpersonalky.com  /cz/sk/

Díky končícím omezením bude Den D nejen on-line pro sledující, po předchozí rezervaci místa. Další sledující budou přítomni osobně. Přeci jen, prezentace na živo má něco do sebe. Předpokládáme, že přijdou osobně jen ti, co deklarují jednu z následujících možností: prodělání covid19, očkování nebo čerstvý negativní test, například z práce. A samozřejmě, cítí se zdraví.

Rezervace je otevřena jen pro členy Venture clubu. PRO REGISTRACI NA AKCI SE PŘIHLASTE do stránek klubu. Pro ostatní akce je možná návštěva on-line zdarma i bez členství. Nemáte členství? Udělejte si ho!  .-)

Těšíme se na viděnou

Petr Šedivý

 

Park Atrium u spol. 2N, Pod Vinicí 2028/20, Praha 12

nahrávám mapu....

Rezervace

Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pro více výhod zaregistrujte.

Rezervace jsou uzavřeny.

Vaše údaje zpracováváme podle zásad o ochraně osobních údajů.