Sledujte nás

Green Deal a my

Na dubnový večer jsme pozvali pana Jana Harnycha ze Svazu průmyslu a dopravy ČR – je velmi aktivní v oblasti Green Deal speciálně v energetice a klimatu.

Green Deal je strategie, která si klade za cíl dosáhnout životního prostředí bez emisí skleníkových plynů a bez znečišťujících látek v ovzduší, vodě a půdě. Znamená také omezení chemických látek (hnojiv, pesticidů a antibiotik), ochranu a obnovu ekosystémů. Realizace Green Deal bude znamenat rozsáhlé investice do zdrojů energie, infrastruktury a technologií. Pouze v oblasti dekarbonizace hospodářství Evropská komise odhaduje roční investice ve výši 3 % HDP EU do roku 2030. Green Deal bude hýbat Evropou, ať chceme nebo ne. Bude se týkat každé oblasti společnosti. Navíc, udržitelný rozvoj a zachování životního prostředí je v konečném součtu jediná cesta, k přežití druhu. I nás, lidí…

Navíc, napříště banky budou hodnotit i vliv financovaných projektů a firem na životní prostředí a díky tomu nabídnou různé podmínky financování. Green Deal ovlivní tak i naše investice – je proto dobré o problematice, stávajícím a připravovaném právním rámci, chystaných programech podpory, více vědět. Očekáváme zajímavou diskuzi a fundované odpovědi.

Přihlášení níže, jako obvykle, možná je osobní i on-line účast.

Těší se

Petr Šedivý a Radim Horák

P.S.

Akce je oficiálně objednaná u Svazu průmyslu, placená, nicméně mít informace z první ruky nám přišlo zajímavé. Neváhali jsme. Současně, už i předběžné povídání s panem Harnychem ukázalo, že půjde o dobrou investici.

Park Atrium u spol. 2N, Pod Vinicí 2028/20, Praha 12

nahrávám mapu....

Rezervace

Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pro více výhod zaregistrujte.

Rezervace jsou uzavřeny.

Vaše údaje zpracováváme podle zásad o ochraně osobních údajů.