Sledujte nás

ICA a VENTURE CLUB, po páté

ICA a VENTURE CLUB, po páté, poprvé ale on-line. Tradiční společné networkingové setkání se letos uskuteční on-line. Přihlášení jako obvykle přes platformu ICA Vstup je – tradičně – za 200 Kč, placeno tentokrát převodem předem. Příspěvek je na provoz ICA, formou daru – doklad na vyžádání. Polovinu výtěžku akce obdrží Venture Club.

Setkání opět přinese zajímavé podnikatelské příběhy a tradičně, něco navíc. No znáte to, Venture Club. Předchozí ročník ICA – Venture Club setkání si můžete připomenout zde, na YOUTUBE.

Pro svou účast se, prosím, zaregistrujte na této stránce a pošlete platbu 200Kč na číslo účtu: 670100-2212652376 / 6210, do zprávy pro příjemce napište své JMÉNO a PŘÍJMENÍ, SETKÁNÍ 27.11.2020. Po uhrazení platby Tomáš Havrda  zašle odkaz pro online připojení – na emailovou adresu, kterou uvedete při registraci. Doklad o zaplacení je na vyžádání.

V pátek 27.11.2020 před 14:00 hodinou se připojíte na zaslaný odkaz k online ICA setkání. Připojte se, prosím, včas! Pozdější připojení mohou být s komplikacemi / začínáme přesně. V případě problémů s přihlášením na online setkání můžete kontaktovat Tomáše Havrdu tel. 602 275 207.

Bližší informace o ICA a členství v ní, najdete na komunitním srovnávači Genusio. Mimo MEDIUM členství, což odpovídá účasti na měsíčním setkání vždy poslední pátek v měsíci a přístupu do Facebook skupiny, můžete koupit i PREMIUM členství – obsahující navíc 60 minut konzultaci u Tomáše.

 

Na setkání se těší a srdečně zvou

Petr Šedivý a Tomáš Havrda za

Venture Club a ICA