Sledujte nás

Investice do komodit

Další vzdělávací akce Venture Clubu v r. 2022 bude věnována investování do komodit. Mezi komodity, kterým se budeme věnovat, patří např. zlato, platina, stříbro, či drahé kameny. Obecně jde i o další produkty jednotné hodnoty a kvality vyráběné ve velkém množství mnoha různými výrobci. Pozvali jsme spolumajitele a ředitele zavedené firmy, pana Romana Zadáka, ze společnosti ATT Investment. jednoho z nejlepších obchodníků v Česku,

Komodity jsou dalším segmentem vhodným pro investování, kterým investoři mohou vhodně doplnit své investiční portfolio. Speciálně zlato se považuje za vhodné pro udržení hodnoty, na rozdíl od měn, které znehodnocují trvale.

V první části se budeme věnovat tématu, proč investovat do komodit a jakou část investičního portfolia by komodity měly tvořit. V druhé části se zaměříme na zlato a stříbro a detailněji si vysvětlíme jak to funguje s jejich cenou, těžbou a zdaněním. A samozřejmě i zmíníme možnost pořízení přes ATT Investment. (Mimochodem, obchodníka máme osobně vyzkoušeného a opakovaně používáme – je jedním z největších, s přímým napojením na slévárny a dodavatele v zahraničí a na rozdíl od jiných firem, nejen garantuje kvalitu ale i velmi rozumný spred a marže. Doporučujeme, porovnejte a uvidíte. Nakoupit jde nejen zlato a další kovy, ale i drahé kameny, šperky, mince či hodinky.

Pokud se chcete na akci předem naladit, podívejte se na web společnosti ATT Investment. začít lze třeba na článku Základy investování do zlata.nebo rozhovor s Miroslavm Zadákem, o vývoji trhu v době coronaviru.

Přijďte si poslechnout zajímavé informace, diskutovat a sdílet své zkušenosti.

Večer má vstup volný (pro členy i opakovaně, jinak jen pro nové návštěvníky) po předchozí registraci níže. Přeci jen potřebujeme objednat správné množství občerstvení a zvolit uspořádání sálu.

Těšíme se na viděnou.

Roman Zadák, Petr Šedivý

Park Atrium u spol. 2N, Pod Vinicí 2028/20, Praha 12

nahrávám mapu....

Rezervace

Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pro více výhod zaregistrujte.

Rezervace jsou uzavřeny.

Vaše údaje zpracováváme podle zásad o ochraně osobních údajů.