Sledujte nás

ONLINE Klubové ráno 22

Zveme Vás na 22. snídani Venture Clubu, která se měla konat v pátek ráno v hotelu Jalta, uděláme ji ale on-line.  Snídani si musíme každý obstarat sám, ale vidět se chceme. Povíme si od 8 hodin novinky a cca 9:30 poběžíme dál.

Jedním z hlavních přínosů našeho klubu je diskuze a předávání zkušeností. Někdy kvůli nabitému programu většiny akcí nezůstane dostatek času na neformální popovídání. Klubové snídaně se tak staly místem, kde máme čas a prostor probrat vývoj investic, nové projekty ucházející se o získání investora a další plány a nápady pro klub do budoucna.  Zároveň se více poznáme, což přispívá k příjemné atmosféře v klubu.

Snídaně se konají pravidelně 2. pátek v měsíci, tentokrát od 8:00-9:30 hod., dejte si je předem do kalendáře. Potkáváme se on-line, po registraci dostane večer ve čtvrtek link.

Snídaně on-line je zdarma, jinak se hradí na místě hotově, 200 Kč členové a 250 Kč hosté. Úhrada zahrnuje bohatý neomezený snídaňový bufet hotelu. Registrace na akci předem je vhodná, děkujeme za pochopení.

Rezervace

Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pro více výhod zaregistrujte.

Rezervace jsou uzavřeny.

Vaše údaje zpracováváme podle zásad o ochraně osobních údajů.