Sledujte nás

Klubové ráno 46

Zveme Vás na 46. snídani Venture Clubu, první v novém roce 2023. Koná se opět druhý pátek v měsíci, opět osobně. Místo je Národní kavárna, na Národní třídě, Praha 1. Jako vždy ale, projdeme, co je nového a rádi se s Vámi uvidíme či seznámíme. Přihlášení předem nutné 😉

Jedním z hlavních přínosů našeho klubu je diskuze a předávání zkušeností. Někdy kvůli nabitému programu většiny akcí nezůstane dostatek času na neformální popovídání. Klubové snídaně se tak staly místem, kde máme čas a prostor probrat vývoj investic, nové projekty ucházející se o získání investora a další plány a nápady pro klub do budoucna.  Zároveň se více poznáme, což přispívá k příjemné atmosféře v klubu.

Snídaně se konají pravidelně 2. pátek v měsíci od 8:00-10:00 hod., dejte si je předem do kalendáře. Potkáváme-li se online, pak trvají 8:00-9:30 hodin.

Snídaně se hradí předem kartou a nebo na místě hotově, 400 Kč členové a 500 Kč hosté. Registrace na akci předem je nutná, počet míst omezen.

Poznámka: Pokud se našich akcí účastníte předpokládáme, že jste očkovaní, po prodělaném onemocnění covid19, nebo máte negativní test. V každém případu se ale cítíte zdrávi. Děkujeme.

Národní kavárna, Národní 339/11, Praha 1

nahrávám mapu....

Rezervace

Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pro více výhod zaregistrujte.

Rezervace jsou uzavřeny.

Vaše údaje zpracováváme podle zásad o ochraně osobních údajů.