Sledujte nás

Letní prázdninová akce – Golfová akademie

Přátelé, 18.7. se sejdeme na Císařské louce, v Českém Golfovém Klubu. Čekají nás trenéři, půjčí nám vybaveni (kdo máte vlastní vezměte si své hole) a budou se nám dvě – tři hodinky věnovat. Kdo zná, vylepší si styl, kdo ne,  vyzkouší něco nového. Navážeme puttovací soutěží o ceny a pak, občerstvením v areálu a přilehlé restauraci. Objednali jsme pěkné počasí a dobrou náladu  již dodáme sami.

Klub zajistí vše: příjemnou společnost a zázemí, trenéry (až 3 podle počtu účastníků), vybavení, míčky, soutěž o ceny, nápoje a občerstvení. Jako obvykle, vstup po registraci předem.

Pro členy klubu vždy 1 lístek na osobu: Řádné (full) členství v ceně 400 Kč (75% sleva), pro členství „Základní – ekonomické“  lístek 800 Kč (50% sleva), další lístky pak v kategorii hosté / nečleny vstupné 1600 Kč (plné vstupné). Občerstvení, pronájem areálu, trenéři, zapůjčení holí, míčky a soutěž o ceny, catering – jsou  v ceně vstupného.

Dress code: sportovní oblečení.

Hezké léto a na viděnou zde, nebo v pak v srpnu, 15.8.2023, opět v úterý – Štefánikova Hvězdárna. Standardní program pak pojede zase od září.

Zdraví a těší se na viděnou

Petr Šedivý

P.S.

Pro ty, co nemají zelenou kartu ,je to dobrá příležitost golf vyzkoušet. K získání zelené karty pořádají na Cindě kurzy, s členstvím v ČGK máte lepší vstupy na hřiště. Můžeme po osobní zkušenosti doporučit.

 

Císařská louka, Cinda driving, Císařská louka, Praha 5 - Smíchov

nahrávám mapu....

Rezervace

Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pro více výhod zaregistrujte.

Rezervace jsou uzavřeny.

Vaše údaje zpracováváme podle zásad o ochraně osobních údajů.