Sledujte nás

Právo a daně 2024 – přehlížené příležitosti a na co si dát pozor

Přijďte si zopakovat změny v daních v roce 2024 a udělat si přehled o novelách, které veřejnosti většinou unikly a zjistit, jaké výhody Vám mohou přinést. Podnikáme všichni a každý dobře ví, že neznalost práva neomlouvá. Pozvali jsme proto advokáta se zaměřením na právo a daně a přesahem i mimo Českou republiku.

Můžete se těšit na tato témata:

  • Daňové novinky 2024 – daně z příjmů a daň z nemovitostí – Znáte všechny podstatné změny?
  • Nová daň pro velké nadnárodní skupiny a velké vnitrostátní skupiny – K čemu povede?
  • Změnový zákon související s rozvojem finančního trhu a s podporou zajištění na stáří a dlouhodobý investiční produkt – Co to je, a proč by Vás to mělo zajímat?
  • Projednávaná novela zákona o účetnictví – Moloch, nebo světlejší zítřky?
  • Normy upravující digitální finance – Bude to až tak horké?

Přednášející:

Mgr. Kryštof Kulan, advokát – MAURIC JANÁK ZEITHAML s.r.o. advokátní kancelář

Kryštof vystudoval na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Před nástupem do naší kanceláře své schopnosti uplatnil v advokátní kanceláři, kde se věnoval zejména sporné agendě, včetně exekucí a insolvencím. V naší kanceláři se Kryštof věnuje kromě generální praxe obchodnímu a daňovému právu, navíc odpovídá za právní služby poskytované našim španělsky mluvícím klientům a pomáhá našim klientům při převodech účetnictví pod naši účetní kancelář se kterou také úzce spolupracuje.

Registrace na akci níže, jako obvykle – osobní účast nebo on-line. Vstup je pro řádné členy (full členství) v ceně členství, pro členy se základním členství za úhradu. Akce je přístupná i bez členství v klubu, po přihlášení a úhradě vstupného.

Těšíme se na viděnou.

Park Atrium u spol. 2N, Pod Vinicí 2028/20, Praha 12

nahrávám mapu....

Rezervace

Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pro více výhod zaregistrujte.

Rezervace jsou uzavřeny.

Vaše údaje zpracováváme podle zásad o ochraně osobních údajů.