Sledujte nás

ONLINE Klubové ráno 29

Zveme Vás na 29. snídani Venture Clubu, která se koná běžně v pátek ráno v hotelu Jalta – bude – zdá se – opět (možná?) ON-LINE.  Potkáme se přes TEAMS, snídani si musíme udělat sami. Projdeme, co je nového a rádi se s Vámi uvidíme. Pokud se situace kolem covid změní a bude možné se potkat osobně, změnu ohlásíme předem.

Jedním z hlavních přínosů našeho klubu je diskuze a předávání zkušeností. Někdy kvůli nabitému programu většiny akcí nezůstane dostatek času na neformální popovídání. Klubové snídaně se tak staly místem, kde máme čas a prostor probrat vývoj investic, nové projekty ucházející se o získání investora a další plány a nápady pro klub do budoucna.  Zároveň se více poznáme, což přispívá k příjemné atmosféře v klubu.

Snídaně se konají pravidelně 2. pátek v měsíci od 8:00-10:00 hod., dejte si je předem do kalendáře. Potkáváme se v prostorách hotelové restaurace Jalta na Václavském náměstí Praha 1 nebo online, pak trvají 8:00-9:30 hodin.

Snídaně se hradí na místě hotově, 200 Kč členové a 300 Kč hosté. ONLINE účast je zdarma. Úhrada zahrnuje bohatý neomezený snídaňový bufet hotelu. Registrace na akci předem je nutná, děkujeme za pochopení.

Microsoft Teams Meeting, online, Praha 1

nahrávám mapu....

Rezervace

Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pro více výhod zaregistrujte.

Rezervace jsou uzavřeny.

Vaše údaje zpracováváme podle zásad o ochraně osobních údajů.