Sledujte nás

Klubové ráno 30 Na Kampě !

Zveme Vás na 30. snídani Venture Clubu, která se koná tentokrát na zahrádce Na Kampě, kde jsme byli již loni v srpnu. Potkáme se tedy osobně ! Počasí přeje a tak jsme změnili on-line snídani za off-line setkání. Na (ne)tradičním místě i v netradiční čas – od 8:30 hodin ráno – se potkáme u Vltavy, na výbornou snídani a neformální povídání. Přihlášení níže – restaurace Piknik Park je zajištěna kolegou Davidem Borovcem. Děkujeme!

Jedním z hlavních přínosů našeho klubu je diskuze a předávání zkušeností. Někdy kvůli nabitému programu většiny akcí nezůstane dostatek času na neformální popovídání. Klubové snídaně se tak staly místem, kde máme čas a prostor probrat vývoj investic, nové projekty ucházející se o získání investora a další plány a nápady pro klub do budoucna.  Zároveň se více poznáme, což přispívá k příjemné atmosféře v klubu.

Snídaně se hradí na místě hotově, 200 Kč členové a 300 Kč hosté, do plné ceny snídani doplatí klub.  Registrace na akci předem je nutná, je omezený počet míst, děkujeme za pochopení a těšíme se na setkání.

Restaurace Piknik Park, Nosticova 8 (proti Werichově vile, IF Café), Praha 1

nahrávám mapu....

Rezervace

Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pro více výhod zaregistrujte.

Rezervace jsou uzavřeny.

Vaše údaje zpracováváme podle zásad o ochraně osobních údajů.