Sledujte nás

Prázdninová akce 2 – Vinohrady dramatické

Procházka po Vinohradech dramatických s Markem Tomanem

Letošní letní procházka Vám odkryje Vinohrady, jak je možná neznáte. Opět jsme požádali o průvodcovství osvědčeného pana Marka Tomana, spisovatele a jinak diplomata, pracovníka ministerstva zahraničí, který nás provázel již dvakrát. Projdeme literární vycházku Vinohrady dramatické – po stopách dějů z května 1945, srpna 1968, srpna 1969…

Sraz bude na rampě Národního muzea (je v horní část Václavského náměstí – pozor, opravdu muzea, ne Národního divadla, upozorňuje pan Toman).

Procházka tradičně končí společnou návštěvou zahradní kavárny – kde nás očekává neformální pohoštění. Opět budeme na Grébovce, tentokrát v kavárně.

Ti, kdo byli s námi loni na procházce po Pohořelci v roce 2019, či na Vinohradech 2020, jistě potvrdí, že Marek Toman je nejen erudovaný  znalec, ale zároveň zábavný společník.  A budete překvapeni, kolik příběhů skrývají domy, které denně míjíme.

Termín je potvrzen na 10.8.  Společná vycházka začne v 18 hodin, potrvá asi 1,5 hodiny a  posezení v krásné secesní zahradní kavárně ukončíme kolem 22 hodiny.

Jste srdečně zváni!  Nezapomeňte si rezervovat místo! Jsme omezeni kapacitou a musíme pohoštění objednat předem. Vstupenky níže, rezervace jako obvykle.

Zdraví

Radim Horák a Petr Šedivý

 

 

Národní Muzeum, Václavské nám. 68, Praha 1

nahrávám mapu....

Rezervace

Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pro více výhod zaregistrujte.

Rezervace jsou uzavřeny.

Vaše údaje zpracováváme podle zásad o ochraně osobních údajů.