Sledujte nás

Předávání kmenových listů Charging

Pro zájemce o předání kmenového listu, emitovaného pro investory do projektu Greenbudies Charging, společníky Venture Club Charging s.r.o., jsme vypsali termín 10.2. v právní kanceláři Borovec Legal. Dostavit se lze po předchozí registraci níže kdykoliv mezi 15 – 18tou hodinou. Je potřeba přijít osobně, list  je na doručitele a nejde předat zástupci, ani s plnou mocí. Na místě lze nechat zdarma úředně pro členy ověřit podpis na souhlasu s uvedením do obchodního rejstříku. Adresa je Karlovo náměstí 288/17, Budova A, 3. patro, Praha 2.

Po registraci níže  Vám pošleme emailem vzor listin, které dostanete k podpisu: předávacího protokol (potvrzení a poučení o nakládání s KL), vzor souhlasu s uvedením do obchodního rejstříku a vzor smlouvy o úschově kmenového listu u společnosti Venture Club Invest. První je povinné, druhé je jen pro zájemce o zápis do obchodního rejstříku a třetí pro ty, kteří nechtějí skladovat kmenový list u sebe doma.

Kmenový list bude možné převzít i na snídani 11.2. a akci 1.3.2022. Do 4.3., včetně, sbíráme souhlasy s uvedením společníků v obchodním rejstříku a poté je nechá jednatel společnosti zapsat do obchodního rejstříku Podpis na souhlasu musí být úředně ověřený – na Czech Pointu a nebo u notáře či právníka s oprávněním ověřovat podpis. Samozřejmě, souhlas můžete zařídit kdekoliv (nejen  na akci 10.2.) a následně nám zaslat poštou, či po konverzi do elektronické podoby na Czech Pointu datovou schránkou či emailem. Objednání zaslání listin, bez návštěvy 10.2., je možné níže také – vlastní předání dořešíme  pak individuálně.

Pro dotazy jsme k dispozici.

Borovec Legal, Karlovo nám. 288, Praha 2

nahrávám mapu....

Rezervace

Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pro více výhod zaregistrujte.

Rezervace jsou uzavřeny.

Vaše údaje zpracováváme podle zásad o ochraně osobních údajů.