Sledujte nás

Venture Club Pitch Night 1

Hlásí se nám více zajímavých firem, ale investovat můžeme jen nejlepší. Tak jsme pozvali užší výběr na večer Venture Club Pitch Night 1, dne 28.5.2024. Uvidíte  několik, které nás zaujaly nejvíce. Firmy dostanou každá vymezený čas a strukturu, hosté a porota pak vyberou vítěze. (Vítěz klání se bude ucházet o investici Venture Clubu na Den D 61 počátkem června a může ji dostat v červenci). Všichni účastníci se pak mohou těšit na navazující večer s rautem, kde jistě dojde i na networking.  

Web akce je zde: pitchnight.ventureclub.cz

Venture Club hledá další investici – a můžete být tentokrát u toho.  Jako investor, či jako zástupce projektu, nebo  poskytovatel služeb pro segment rostoucích firem. Máte-li zájem o partnerství akce a nebo projekt, který chcete prezentovat,  ozvěte se na email invest@ventureclub.cz. Pro projekty běží před akcí 7.5. -21.5.předkola, z kterých výbor klubu vybere 6-8 uchazečů o investici na večer 28.5.2024.

Partneři akce jsou právní kancelář, mediální PR agentura Rubikon PR, Balbínova poetická restaurace, Alifea – dodavatel vína, Park Atrium a Venture Club Invest s.r.o., servisní investiční společnost klubu. Speciální hosté a členové poroty. (Seznam partnerů rozšiřujeme, máte-li zájem, ozvěte se nám).

Bližší informace k přihlášeným projektům najdete v sekci Investice (po přihlášení do webu klubu i včetně materiálů ke stáhnutí) týden před akcí. Doporučujeme, podívejte se na teaser předem, lépe si připravíte otázky a můžete se též účastnit hlasování diváků o nejlepší projekt.

Program:

17:00 – registrace účastníků

18:00  – prezentace 1. Venture Club Pitch Night

20:00 – raut, společenský večer

21:00  – vyhlášení vítěze poroty a ceny diváků, tombola

22:00 – předpokládaný konec akce

 

1. Venture Club Pitch Night je dostupný členům VENTURE CLUBU a hostům ON-LINE i OSOBNĚ zdarma, po předchozím přihlášení níže. Počet míst je omezen. Občerstvení zajištěno.

Na akci bude pořizována fotodokumentace a účastníci účastí souhlasí s jejím použitím pro potřeby klubu. Část s prezentacemi bude streamovaná, předpokládáme 18-21 hodin (konec streamu po vyhlášení vítězů).

Přihlášení pro diváky akce níže. Přihlášení pro firmy a projekty ucházející se o investici, pro účastníky zde. Těšíme se na setkání.

Za organizační výbor: Petr Šedivý, Hanuš Brychta, Petr Štěpánek

 

Park Atrium u spol. 2N, Pod Vinicí 2028/20, Praha 12

nahrávám mapu....

Rezervace

Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pro více výhod zaregistrujte.

Tickets

Typ lístku Počet míst
Standard Ticket členové osobně
osobní účast členů
Standard Ticket on-line
On-line stream
Standard Ticket hosté osobně
Osobní účast hosté

Registration Information

Booking Summary

Vyberte prosím alespoň jedno místo a pokračujte v rezervaci.

Vaše údaje zpracováváme podle zásad o ochraně osobních údajů.