Sledujte nás

Aktuální zprávy z projektů

Jak jsme psali v newsletteru – přišel Vám ? – práce a setkávání lidí co dozorují investice s majiteli firem běží dál. Přidali jsme Vám aktualizace do systému. Po přihlášení shrnutí uvidíte jako členové více informací níže. Soubory ke stáhnutí najdete pak u projektů, jako obvykle.

POZOR: Důležitá zpráva: zvýhodnili jsme možnost vstupu do projektů všem. Pokud investujete min. půl milionu Kč, vyplatí se Vám řádné členství!  Ptejte se. Nejmenší investice pro všechny je nyní již od 10.020 Kč. Viděli jste detail aktuálně prodávaných firem? Podívejte se na ně. Služby pro segment on-line reklamy na sítích jedou nahoru, stejně jako roste trh nabíjecích stanic a úložišť.  Je dobré investovat do nemovitosti, ale mít kus firmy je vhodné doplnění portfolia, pro každého.

Aktuálně k projektům: 
LaFluence – Influencer conector opět přidal lepší měsíc než minulý. Net Revenue 503 tisíc (tj. +26% MoM růst). Rekordní all time revenue! – Náklady jsou ukázané jako cashflow. Více najdete u projektu. 

Greenbuddies Charging – proběhl board meeting, uhradili jsme první tranši, je nastavený přístup k on-line datům do účetnictví, podobně jako to máme u PetExpertu. Zakázka v Rakousku za 2 mil eur běží, druhá stejná se rozjíždí. První obraty uhrazené. rozbíhá se obsazení nových pozic v Praze a v Německu respektive Rakousku. Druhou tranši chceme udělat! Bude opět za 8 mil Kč a doprodáváme první.

MES – baterie He3da – příští týden jedu jako zástupce klubu do Horní Suché na prohlídku snad už běžící výroby. Přišel newsletter Battery Unite a je k dispozici aktualizace business plánu – ke stáhnutí je oboje u projektu. To je dobrá zpráva, horší jsou bohužel čísla. Náběh kapacit jde pomaleji, než jsme plánovali. Bude to dobré, ale počkáme si, zdá se, ještě několik let. Budeme se hodně ptát pana Pruse a Procházky. Nicméně, projektu věříme dál.

Davosa limitovaná edice hodinek. Hodinky jsou vyrobené a začínají se prodávat. Dodávka do Vánoc. Objednali jste si je? 

PetExpert – pojištění psů a koček  jen krátce, hledáme pro financování vstupu do Belgie (Slovnesko je už otevřené a funguje) investora. Další kolo má objem 2.2 mil eur a slouží k vstupu na několik trhů v západní Evropě. Náběh klientů je nyní během covidu plošší, ale stále pokračuje, blížíme se 10 tisícům klientů a bodu zlomu – v prvním čtvrtletí 2021. Ještě dva roky…

Behavee – sledování chování zákazníka: rozjíždí se stále obrat. Jednáme s nimi 1-2x týdně. Projekt má desítky platících firem a podepsané první korporátní zakázky. Vyprofilovali se jako agentura nad vlastními daty, s automatizacemi hlavně pro e-shopy, pro efektivnější marekting on-line. Jsou schopni pracovat i za perfomance fee, podíl z navýšení obratu. Financujeme je z části stále nabíranou půjčkou za 7.6 % p.a., garantovanou klubem. (Chcete jistý výnos? Dohodneme se.) Mimo to, získali ocenění v Anglii. (Doporučení k investici po založení tamní pobočky.) Hledáme investora za 5 mil Kč, pro krytí období do vstupu strategického partnera, za 2-3 mil eur.).

Byty Klíčanka – podepsal se poslední byt v Klíčanka CD. Schválila se změna nebytových prostorů na byty – v létě 2021 je budeme prodávat. Vzniknou 4 byty 2kk a dva 1kk, s terasou. Hledáte někdo pěkné bydlení? Ozvěte se.

Další informace k projektům, činnosti a novinkám rádi sdělíme osobně. Ptejte se.
Pokud nemáte členství a zajímalo by Vás doplnit si portfolio investic o přímé vstupy do firem, vybraných a dozorovaných většími investory, udělejte si u nás členství.  Potkávat se s lidmi přímo zapojenými do projektů je velká inspirace, pro každého.  Jediné co u investování funguje, věřte, je diverzifikace. 
Krásný advent a přihlaste se na koncert 17.12., vstupným podpoříme Bennewitzovo kvarteto. Odměnou Vám bude zážitek a třeba i podepsané CD pod Vánoční stromeček.

Hezký den a na viděnou v roce 2021
Petr Šedivý

[gtag event="single_post_view"]