Sledujte nás

Greenbuddies Charging získalo investici Venture Clubu 16 mil. Kč

Greenbuddies Charging jako dodavatel a inženýringová firma pro generální dodávky nabíjecích stanic, carportů a úložišť elektrické energie získalo finálně investici Venture Clubu ve výši 16 milionů Kč. Použije ji na rychlejší expanzi a dobudování sítě partnerů hlavně na trzích Německa, Holandska, Rakouska, kde již působí. První dodávky byly realizovány i v Praze, nejen v Rakousku. Plánujeme, že předmětem dodávek budou i baterie a úložiště He3da. 

Investici poskytujeme ve dvou tranších, získáváme 2x 10% podíl. Zájemce o získání podílu v této společnosti Venture Club sdružuje do nově účelově  založené společnosti Abc Space Charging. Pro investory se tak otevírá možnost participovat na osvědčeném modelu s výhledem zajímavé dividendy od třetího roku provozování. Návratnost investice se plánuje za 4 roky. Podíly prodáváme členům klubu již od 20-ti tisíc Kč a veškeré detaily najdou zájemci v části portálu Venture clubu, sekce Investice, po přihlášení do portálu.

Rodina Venture club investic Byty Kličanka, PetExpert, He3da, Behavee, LaFluence … se tak rozrůstá o další významnou akvizici.

Gratulujeme a jsme rádi, že jsme se dohodli.

[gtag event="single_post_view"]