Sledujte nás

Komunikaci pro Venture Club povede agentura Rubikon PR

Chceme být vidět – a co děláme, chceme posunout opět na lepší úroveň, tentokrát mluvím o PR a mediální komunikaci Venture clubu. Nově nás od začátku května zastupuje Rubikon PR. Níže první zpráva, určená primárně pro novináře:

Praha, 4. května 2022 – Exkluzivní soukromý klub investorů a zájemců o investice, Venture Club Invest, bude na své korporátní komunikaci nově spolupracovat s agenturou Rubikon PR. Agentura bude pro investiční klub zajišťovat komunikační strategii a poradenství v oblasti mediální komunikace i sociálních sítí.

Agentura Rubikon PR bude nově zajišťovat mediální komunikaci pro soukromý investorský klub Venture Club Invest. Starat se bude jak o korporátní komunikaci tak o komunikaci jednotlivých investičních projektů klubu. Pod vedením Key Account Managera Ondřeje Tenglera bude v týmu působit Barbora Vohralíková a Petra Sedláková. Správu sociálních sítí bude mít na starost CDO Rubikonu Daniel Dočekal.   

Venture Club Invest je investiční a společenský klub investorů a zájemců o investice. Funguje v investiční on-line platformě a sdružuje na 200 členů. Ti mají díky klubu přístup k neveřejným investičním příležitostem a vzdělávacím i společenským akcím. Přes Venture Club Invest prošly od roku 2016 investice za více než 390 milionů korun. 

Jednatel společnosti Venture Club Invest Petr Šedivý ke spolupráci říká: „S agenturou Rubikon PR jsme začali spolupracovat v loňském roce při komunikaci jednoho z našich investičních projektů. Vzhledem k tematickému zaměření agentury a naší spokojenosti s komunikační strategií zmiňovaného projektu, jsme se rozhodli pro dlouhodobější a komplexní spolupráci. Slibujeme si, že nás tato spolupráce propojí s dalšími lidmi, kterých se sféra investic týká.“

Venture Club je v českém prostředí velmi zajímavý investiční projekt, který stojí na rozhraní andělských a větších investic a propojuje zkušené individuální investory do velmi silného uskupení. Těší mě, že budeme moci pomáhat Venture Clubu komunikovat jeho investice i rozsáhlé zkušenosti. Věříme, že se nám podaří propojit více zájemců o investice s touto jedinečnou on-line platformou. dodává Managing director agentury Rubikon PR Šimon Rákosník.

Investiční projekty Venture Club Investu, které se dostaly do povědomí veřejnosti, jsou například zdravotní pojištění psů a koček PetExpert, česká automobilka Zebra Group, on-line platforma pro influencer marketing Lafluence nebo Greenbuddies Charging, partner pro kompletní řešení solární infrastruktury a nabíjecích stanic.

Celou zprávu můžete najít zde. Další budou jistě následovat 🙂

[gtag event="single_post_view"]