Sledujte nás

Letáčky k otevřeným investicím, kdo je Venture Club?

Uvažujete o investici a líbil by se Vám koncept podílet se na úspěšné rostoucí firmě přímo? Aktuálně v Venture Clubu máme dvě takové investice otevřené – startup LaFluece a automobilku ZEBRA, vyrábějící napříště hlavně elektrická komunální vozidla.

Kdo je Venture club? Jsme klub investorů, který investice přímo řídí a spoluvlastní a provozuje on-line platformu pro prodej podílů v společnosti investorů.Aktuálně prodáváme:
LaFluence je startup investovaný rok, kde držíme 15%, a za rok vyrostl 4x. 
Automobilka ZEBRA– psali o ní třeba na FORBES či Seznamu, má předpoklad zvednutí výroby 10x..

Letáčky ke stáhnutí: Venture club popis a reference; investice ZEBRA; investice LaFluencePopis  LaFluence EN

Aktuálně k investici: jsou podíly v společnosti združující investory – ZEBRA: od 50T Kč, LaFluence od 10T Kč, CFDF HE3DA, GREENBUDDIES Charging 2x500T Kč, Dotazy přes e-mail či telefon, ptejte se.

Bližší informace – video z večer 7.12.2021 – najdete v investiční platformě u LaFluecne i ZEBRA projektů, po přihlášení. U ZEBRA včetně zprávy našeho ekonoma a analytika Petra Štěpánka. U HE3DA projektů najdete první část večera, kde jsme se věnovali právě probíhajícímu zahájení výroby baterií. Mimochodem, Pavel Klein bude 17.12. zpovídat Jaroslava Kučeru, prezidenta firmy, zajišťující sběr investic investorů. (Odkaz je zde.) .

Pro otázky jsme k dispozici – pokud nejste členy, udělejte si registraci a uvidíte? Nebo zavolejte či se stavte u nás na akci.

Hezký den

Petr Šedivý
Předseda výboru, jednatel Venture Club z.s., Venture Club Invest s.r.o., investor
 

[gtag event="single_post_view"]