Sledujte nás

Návštěva investorů v MES/HE3DA Horní Suchá

Investování je spojeno u Venture clubu nejen s vložením financí, ale i snahou pomoci investovaným projektům nejen penězi. Proto se pravidelně potkávají investoři s majiteli a vedením i v Horní Suché. V květnu dokonce dvakrát – 6.5. a 31.5.2022. Tentokrát se nás potkalo 16, za náš klub já, Hanuš Brychta – velký investor, podporovatel a mentor a Petr Štěpánek, investor, ekonom a analytik klubu. Samozřejmě nechyběl zástupce za Battery Unite, paní Masaříková, či za Battery Corporation, pan Novák. Za MES a HE3DA nás provázel i výrobou Radomír Prus. Samozřejmě, diskutovalo se mnohé, dostali jsme relevantní odpovědi. Připravujeme podrobnou zprávu a protože tentokrát se dojednala velká věc, máte se na co těšit. Mimochodem, MES už opravdu začal jezdit po trhu a brát objednávky. Vyrobilo se několik tisíc kusů baterií Robusta a letos se jich ještě desítky tisíc kusů vyrobí. Po dlouhých slibech se tak blízká  – věříme – na lepší časy.

Poznámka: aktualizaci k 14.7.2022 najdete po přihlášení do portálu v detailu projektu u své investice.

[gtag event="single_post_view"]