Sledujte nás

Nejen z investic živ je člověk

Jak víte, klub pořádá tři druhy akcí – a bude i v 2. čtvrtletí. Nastíníme jaké, ať se můžete těšit. Můžete si tak vybrat co vás zajímá a kde se chcete s kým seznámit. Na každé akci již tradičně potkáváme nové hosty, povětšinou budoucí členy klubu. Mimo společensko-ekonomické funkce tak klub slouží i pro získání nových kontaktů. A kde se můžeme vidět? Pořádáme prezentace projektů – Dny D, určené investorům a majitelům projektů (nejbližší 21.3.). Dále prezentace a diskuze nad zajímavými investičními příležitostmi (třeba Drahé kovy, kameny, šperky 14.3.), určené menším i větším investorům a zájemcům a nakonec i společenské akce. Protože, marná sláva, potkat se i na neinvestiční akci je prostě fajn.

Co nás čeká v druhém čtvrtletí za společenský program?

Můžete se těšit na návštěvu malířského ateliéru Joe Muczka j.r.  11.4. – o tom již jsme psali a možná jste byli na jeho vernisáži, jako my v hotelu Diplomat v únoru. Podíváme se, jak díla vznikají a jak se mohou na ně dívat investoři. Popovídáme samozřejmě s autorem.

Druhá plánovaná akce je z oblasti literální. Pravděpodobně v termínu kolem týdne knihy budeme mít pozvaného zajímavého českého spisovatele. Popovídáme, poptáme se, přečteme si kousek textu.
Třetí plánovaná akce je z oblasti hudební. Projednáváme návštěvu u špičkového souboru, který hraje dnes už více v cizině, než doma: Bennewitzovo kvarteto. Věříme, že i tato možnost, popovídat s špičkovými hudebníky bude velmi zajímavá.

Jako překvapení si nechám místo konání, o které usilujeme – bude se Vám líbit, věřím.
Akce jsou přístupné členům, a při první návštěvě i hostům, zdarma. Přesné informace najdete v Kaledáři akcí, kde je možné se i přihlásit. A pokud nejste členy a místo vstupu 400,- Kč na akci chcete předplatné na rok za 1000,- Kč, udělejte si u nás registraci. Rádi Vás u nás uvítáme (bližší informace jsou zde).

Těšíme se na setkání.
Petr Šedivý, za VCZS

[gtag event="single_post_view"]