Sledujte nás

Nemovitostní projekt Simply Development

Investičních příležitostí je obecně hodně. Liší se klasicky výnosem, likviditou a rizikem. Pro ty z vás, kteří uvažujete o investici do nemovitostního projektu, přinášíme konkrétní tip: Simply Development (SD), družstvo se sídlem na Praze 8. Prezentace pro zájemce, jak o prodej investice tak účast, se koná 29.3. v Praze (uzávěrka je v pondělí 27.3. v poledne). Bližší informace rádi poskytneme i později.

Princip: družstevníci mohou od vkladu 50 tisíc profitovat z konkrétních developerských projektů, s předem známou efektivností a dobou vkladu. Koho to zajímá, stane se družstevníkem a získá přístup k projektům – a formou mimořádného vkladu se může účastnit v dceřiných družstvech, zřízených pro ten který konkrétní projekt.

Líbila by se Vám např. dvouletá investice, se zajímavým výnosem? Příklad: exkluzivně SD nabízí k realizaci projekt v Praze 9.

Jedná se o projekt výstavby 16-ti rodinných domů, včetně přístupových komunikací a sítí technické infrastruktury, v klidné lokalitě s dobrou dostupností do centra Prahy. Výměra řešeného území je 9.902 m2 . První etapa se skládá ze dvou propojených částí – pozemek v severní části lokality s dvojdomy A navazující a pozemek v severovýchodní části s dvojdomy B. Domy mají dvě podlaží, plochou střechu, jsou nepodsklepené, s jednou bytovou jednotkou 4+kk. Dům A má na pozemku 3 nekrytá odstavná stání, dům B má na pozemku 2 nekrytá odstavná stání.

A jak to funguje?

Po registraci dojde k schválení žádosti o členství představenstvem družstva a od registrace má člen 5 dní na zaplacení základního podílu v družstvu. Pokud nestihnete, registrace se ruší. Po platbě se stáváte družstevníkem se všemi právy a možnostmi družstevníků. Pokud si to rozmyslíte, od registrace máte 14 dní na to ji případně zrušit a nechat si vyplatit zpět peníze.

Ve vnitřní zóně webu SD pak uvidíte jednotlivé projekty, které se realizují a budete si moci vybírat, do kterého z nich poputují vaše peníze…. Družstvo projekt postaví a prodá a po ukončení projektu získáte zpět svůj zhodnocený družstevní podíl.

Proti jiným projektům, fondům, si zde vybíráte jak likviditu peněz, tak i předpokládaný profit. Jde to vnímat jako změnu k lepšímu a větší kontrolu nad tím, co děláme se svými penězi. Co myslíte?

[gtag event="single_post_view"]