Sledujte nás

Novinky LaFluence a MES-He3da

Po ukončení kvartálu byly publikovány kvartální čísla, jak u projektu výroby baterií He3da, MES, tak u LaFluence. Investoři najdou aktualizaci jako obvykle.

Přidáme jen dvě krátké zprávy: LAfluence roste i nadále o 80% a nadále nabíráme investici. Uvažujeme o dalším kole i po novém roce. Ale jako obvykle – dříve investující mají lepší podmínky…

Druhá zpráva: koncem srpna pořádá Battery Unite a CFDF investorskou konferenci v Praze, za účasti pana Radomíra Prusa a Jana Procházky. Přeci jen, projekt už vyrábí, nabírá objednávky, výše záloh se pohybuje v řádu 100vky milionů Kč. Venture club plánuje návštěvu továrny – přesto že není v kalendáři – na podzim, pravděpodobně některou sobotu. Ano, trvá to déle, ale mít nehořlavou, ekologickou, kapacitní baterii s dlouhou životností, která se dá z principu vyrábět levně, ve velkých sériích, navíc ve variantě dokonce bez některých vzácných kovů, je prostě dobrá věc. A my takovou máme! Je vhodná  v standardním provedení pro průmysl, rychlonabíjecí verze může být pro automotive a pro speciální účely dodáme třeba nemrznoucí do -60 stupňů celsia. 

[gtag event="single_post_view"]