Sledujte nás

Ohlédnutí za akcí „Ponrepo“

radiční akce ICA v hostování u Venture Clubu v kinu Ponrepo – společná networkingová akce – proběhla v pátek 25.11.2016. Začali jsme po druhé hodině a rozcházeli se po osmé večer. Jak bylo?

Setkání mělo tradiční skvělou atmosféru, přesto, že několik věcí bylo nových, netradičních: Poprvé ji moderoval místo Tomáše Havrdy zástupce hostitele Venture Clubu Petr Šedivý. Akce se konala v kinu a dorazilo 43 lidí, v podstatě dvojnásobek obvyklého počtu. Představující se se prezentovali z podia, bylo promítání nejen prezentací, ale i filmu. Pustili jsme si film „Fuga po černých klávesách“, z roku 1964, režisérky Drahomíry Vihanové (34 min., čb).. Nejzajímavější jako vždy bývají rozhovory v kuloárech – proběhly před akcí, o přestávkách a pokračovalo se u skvělého vína Rodinného vinařství Jedlička Bořetice v prostorách klubu paláce Konvikt.

Jeden účastník charakterizoval akci takto: „Chci Vám ještě jednou moc poděkovat za průběh a obsah páteční akce. Bylo to originální, přínosné i zábavné. Děkuji“. Také děkujeme, jen díky aktivní účasti všech akce dopadla jak dopadla. A vznikly fotky…  (Díky Romanu Dvořákovi za perfektní dokumentaci – kontakt www.romandvorak.com). Podívejte se, je z nich dobře vidět příjemná atmosféra, v jaké se celá akce nesla.

A pokud se vám to líbí, doporučuji, staňte se členy a přijďte znovu.

Petr Šedivý

[gtag event="single_post_view"]