Sledujte nás

Podpora Ukrajiny

Vážení investoři, zájemci o investice, návštěvníci webu,
v současné krizové situaci s Ukrajinou a Ruskem bychom rádi sdíleli náš postoj. Třeba může být pro někoho inspirací.

Situace na Ukrajině se nás všech bezprostředně dotýká. Žijeme dlouhodobě v dostatku a i když naše práce není jednoduchá, tak díky míru a svobodě jsme dokázali podnikat a být společně úspěšní. Naším úkolem je sice starat se o investice a ne o politiku, nicméně, hlásíme se k etice, k společenskému přesahu našich aktivit a aby tomu mohlo tak být i v budoucnu, je potřeba se zapojit i jinak. 
Z tohoto důvodu jsme se rozhodli přispět prostřednictvím účtu Velvyslanectví Ukrajiny, zřízeného na nákup obranného materiálu, částkou 100.000 Kč a zároveň bychom vás chtěli poprosit, pokud jste doposud váhali, abyste se připojili jakoukoliv formou a jakoukoliv částkou k pomoci Ukrajině také. Tato finanční pomoc slouží k udržení současných hodnot. Myslíme si, že je to to nejmenší, co můžeme udělat.
Přidáváme odkazy: jednak na léty prověřené neziskové organizace, které mají velké zkušenosti s organizováním humanitární pomoci ve válečných oblastech. ADRA, Člověk v tísni. Dále odkaz na celkový rozcestník pomoci:  – kde najdete i přímé spojení na účet Velvyslanectví Ukrajiny (na FB i zde) či Ukrajinskou centrální banku s multiměnovým účtem na nákup obranného materiálu.
Děkujeme všem!

Petr Šedivý, Radim Horák, Tomáš Barczi, Hanuš Brychta, Viktor Zeisel, Petr Marek
Výbor Venture Club z.s.

[gtag event="single_post_view"]