Sledujte nás

Poslední lhůta k upisování do dluhopisů CTI2 a CTI4

Rádi přebíráme annonci společnosti ThomasLloyd, se kterou máme ve Venture Clubu dobré zkušenosti. Očekávat lze pokles úrokových sazeb u další emise a tak, pokud uvažujete o bezpečném zhodnocení, doporučujeme, využijte tuto příležitost. CTI4 má 7% p.a. při čtyřletém vkladu a kvartálním kupónu a jde o veřejnou nabídku schválenou ČNB.

Vážené dámy a vážení pánové,   

naše nabídka produktů pro soukromé klienty v České republice se rozvinula v mnoha ohledech. K 30. 6. 2017 tak bylo možné navýšit spravovaný majetek na více než 2,5 mld. Kč. 

Tento příznivý výsledek nevyplývá pouze z velmi atraktivních podmínek investičních řešení společnosti ThomasLloyd, ale i jejího přijetí na trhu, jako výrazně silné a známé obchodní značky a také spokojenosti klientů, které společnost ThomasLloyd v relativně krátkém čase dosáhla a zajistila si tak dobré postavení i na českém trhu kapitálových investic.  

Nabídka CTI 2 a CTI 4 se nyní blíží do cílové rovinky, a to jak s ohledem na objemy investic, tak i z časového hlediska. Z důvodu blížícího se termínu platnosti jednoročního povolení k prodeji uděleného Českou národní bankou, dne 20. prosince 2017, Vám zbývá už jen krátký čas na to, abyste si zajistili nadprůměrné podmínky těchto dluhopisů.

Samozřejmě budeme v této úspěšné řadě produktů plynule pokračovat i do budoucna a přijdeme s novými nabídkami. A nadále bude naším cílem nabízet Vám a Vašim zákazníkům investiční řešení se zajímavými podmínkami. Následující nabídka však bude muset brát v potaz stagnující či klesající vývoj výnosů u cenných papírů s pevným úročením a úrokové sazby, které se nadále nacházejí na velmi nízké úrovni.

Bližší informace a reference u členů klubu, po přihlášení zde a nebo na vyžádání. Doporučujeme i akci 22.11.2017 Informační večer společnosti ThomasLloyd.

Petr Šedivý

[gtag event="single_post_view"]