Sledujte nás

Den D 17 – Představení inovační agentury Direct people

17. úterní investiční večer byl ve znamení příjemného zážitku a současně lehce zklamaného očekávání, které účastníci přednášejícím nakonec přesto prominuli. Setkání proběhlo v prostorách společnosti Park Atrium – u 2N Telekomunikace – v Modřanech. Tříhodinový program se skládal z rekapitulace posledních aktivit a investičních projektů Venture Clubu, v druhé části se představili Direct People – inovační agentura, který vypravuje do světa několik start upů ročně.

Diskuse nad Start Up studiem se roznítila natolik, že jsme zvládli výjimečně jenom jednu přestávku.

Představovaný projekt inovační agentury Direct people si přišlo poslechnout 14 investorů. Přeci jen, inkubátor či centrum, přes které získáte podíl na každém z připravovaných start-upů, se nevidí každý den. Projekt minimalizuje rizika a má skvělý potenciál.
Během prezentace a následné diskuze jsme sdíleli velké nadšení ze samotného konceptu projektu a lidí stojících za ním, jen na konci došlo k překvapení. Když se totiž přednášející dostali k tomu nejdůležitějšímu, tedy jaké podmínky nabízí a jakou investici hledají, padla jen částka investice. Všichni přítomní se těšili na předpoklady růstu, potenciální breaking point a finanční horizonty projektu. Přestože chyběla takto klíčová část, jejich netradiční projekt se nám natolik zalíbil, že jsme se rozhodli dát mu druhou šanci – Den D mohou navštívit ještě jednou a to v úterý 12.6. Slíbili, že tentokrát přijdou již s řádně rozpracovanými podklady finanční stránky projektu. Můžete přijít i Vy!

Zajímá Vás, čím nás jejich projekt zaujal a proč byl jedinečný? Všechny projekty a jejich detaily, které v rámci Dnů D představujeme, jsou přístupné pro členy klubu v sekci po přihlášení. A jestli váháte, zda se registrovat, přijďte se jen podívat. První vstup je možný i pro nečleny, stačí se přihlásit v sekci Kalendář. Smlouvu o mlčenlivosti (NDA) můžete podepsat i na místě.

[gtag event="single_post_view"]