Sledujte nás

Slavíme 7 let Venture Clubu a dáváme si dárek mobilní aplikaci

investiční a společenský klub Venture Club oslaví 26. září 2023 7 let své činnosti. Objem investic tohoto privátního klubu pro investory dosáhl hranice přes půl miliardy korun, konkrétně 545 milionů. Přes 90 milionů Kč bylo investováno jen v uplynulém roce 2022. Venture Club má za sebou od roku 2016 celkem 20 úspěšně investovaných projektů a na 280 členů, kteří se rozhodli do klubových projektů investovat. Mezi úspěšné projekty klubu patří například výstavba 108 bytů v projektu Byty Klíčanka, investice do blockachainu Rockaway Blockchain Fund nebo expandující firma se solárními panely Greenbuddies Charging. Venture club také pomohl vyrůst pojišťovně psů a koček PetExpert, která se následně stala jedním z nejúspěšnějších exitů v rámci klubových investic.

Tisková zpráva z 21.9.2023, která shrnuje činnost klubu, je ke stáhnutí zde. Článek o nás napsalo třeba euro.cz.

Co by to bylo za oslavu bez slavení? Členové a hosté se potkali 26.9.2023 v Parku Atrium. Na programu po přivítání s welcome drinkem mimo shrnutí roku 2022 a poloviny roku 23, bylo představení dárku, který si dáváme: ukázali jsme si novou mobilní aplikaci klubu Venture Club.

Venture Club mobilní aplikace pro Apple a Android platformy je ke stáhnutí v storu a podle nastavení jazyka v profilu Venture Clubu si ji může uživatel pustit česky nebo anglicky, pokud jste naším členem a máte u nás již účet. (Pokud nemáte, udělejte si členství.) Nově přidáváme do investiční platformy na web i do aplikace možnost u investic a investovaných firem sledování KPI a grafů (příklad níže).

V aplikaci je navíc podpora pro sledování portfolia investora, u jednotlivé investice se porovnává plán a skutečnost, lze zobrazit portfolio klubu, lze zjistit aktuální odhady trvání a výnosu investic. Investor tak získá kdykoliv informaci o novinkách projektu a jak s mu daří a to rovnou na mobilu. Přeci jen, mobil máme dnes všichni více k dispozici než čas sedět u PC. Z technických vychytávek k letos zavedeným platbám kartou na vstupy na klubové akce a QR kódy pro snazší platby jak investic tak členských příspěvků přidáváme nově s mobilní aplikací i push notifikace. Starší klubový informační servis přes sms a emailové zprávy tak je nově doplněný o užití inovativní mobilní aplikace.

Po úvodních prezentacích na oslavě navázalo krájení narozeninového dortu, otevřeli jsme raut Restaurace Tradice, vína nám dodala Alifea a someliér Martin Marek. K příjemné atmosféře hrál stream voxtox.fm (možnou investici ukážeme 3.10.2023). Samozřejmě, nebude chybět fotograf a tak každý získá fotografii z akce a tím malou vzpomínku. Přišlo na šest desítek hostů, včetně zástupců investovaných firem.

Chcete-li, můžete vše oslavit s námi i Vy. A protože akci už zpětně nestihnete – podívejte se (za pár dnů) do Galerie klubu a na video na Youtube kanále Venture Clubu – a stavte se příště. Přehled akcí je v Kalendáři.

Venture Clubu do dalších let přejeme vše nejlepší a hodně úspěšných zajímavých investic. Investorům děkujeme za podporu a důvěru a těšíme se na další spolupráci.

MUDr. Petr Šedivý

Předseda výboru klubu Venture Club z.s.

CEO Venture Club Invest s.r.o.

[gtag event="single_post_view"]