Sledujte nás

Členská schůze Venture Clubu – slavíme 7 let

Slavíme 7 let! Tak jako každý rok, i letos proběhne členská schůze. Těšit se můžete na zprávu o činnosti klubu za uplynulý již 7. rok činnosti a dáme si dárek: novou mobilní aplikaci klubu a kopec informací. Vstup je pro členy klubu (a partnery a partnerky) a přihlášené zájemce viz níže. Účast možná osobně nebo on-line, po předchozí registraci.

V Praze dne 19.8.2022

Mimo první část – oficiální náplň členské schůze, oslavíme 7. rok činnosti a dáme si dárek: novou mobilní aplikaci. Doporučuji, stavte se osobně, přesto, že se bude část s prezentací streamovat.

Místo konání: Park Atrium. Registrace, prezence: 17:45, zahájení 18 hodin.

Program:

  1. Výbor seznámí členy s HV roku 2022 – členská schůze bere stav na vědomí, neschvaluje ho
  2. SLAVÍME 7. let činnosti a dáme si dárek: novou mobilní aplikace Venture club. 

Určitě může přijít řeš na stávající investice, minimálně na ty, které se ještě nabírají. Předáme kmenové listy investorům, pokud je ještě nepřevzali a pokud si o ně řeknete předem.

Oficiální pozvánka na členskou schůzi má pouze první bod programu. Těšit se můžete mimo zajímavých informací i na oslavu: welcome drink, na dort, občerstvení a sklenku vína od ALIFEA. (Děkujeme za podporu someliérovi Martinu Markovi.) Možná bude i tombola. Hudbu zajistí voxtox.fm (ano, projekt který ukazujeme 3.10.2023 na Den D 56). Přijde fotograf, tak bude i dokumentace.

Takto to vypadalo na minulých ročnících:

 

Těšíme se na setkání. Vstup pro členy s partnery (partnerkami) zdarma, pro další hosty za úplatu také možný. Předem registrace viz níže je nutná – počet míst je omezen. Děkujeme.

MUDr. Petr Šedivý, předseda výboru Venture Clubu z.s.

Park Atrium u spol. 2N, Pod Vinicí 2028/20, Praha 12

nahrávám mapu....

Rezervace

Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pro více výhod zaregistrujte.

Rezervace jsou uzavřeny.

Vaše údaje zpracováváme podle zásad o ochraně osobních údajů.