Sledujte nás

Slavíme a rosteme

Vážení členové a příznivci klubu, slavíme a rosteme! 

Je nás k dnešku 72 členů. Splatila se druhá tranše 6 mil Kč do projektu pojištění veterinární péče psů a koček a chystá se třetí. Na trh bude unikátní produkt on-line pojištění uvedený koncem března. Projekt výroby baterií má upsáno od nás již k 45 Mil Kč a úpis pokračuje – pozor – jen do konce března podle stávajících podmínek. Podrobnosti níže a na dotaz. Pokud přičteme objem investice do projektu výstavby bytů „Klíčanka“ a Thomas LLoyd, blížíme se k 100 mil Kč celkové investované částky členy klubu za necelý rok! Gratulujeme a děkujeme Vám za přízeň. Důvěra zavazuje a motivuje.

Všiml jsem si, že někteří členové ještě nemáte v profilu vyplněné číslo bankovního účtu pro případné investování a nahrané dva osobní doklady a tak nebylo možné připravit rámcovou investiční smlouvu a povolit přístup k investičním příležitostem. Chcete-li mít přístup k informacím, je třeba uvedené doplnit. V portále jsou nyní dvě otevřené a chystá se další. On-line platforma je dostupná samozřejmě i mimopražským zájemcům a nově funguje už i motivační systém – odměna za přivedení investora i projektu.  

Rádi bychom Vás též informovali, že stávající podmínky pro vstup do projektu baterií platí jen do konce března a očekává se přecenění akcií pro další nákup. Podařilo se získat  platné stavební povolení a upsat přes 20% kapitálu a proto i klub bude nejspíše nákup akcií po 110.200 Kč muset  koncem března ukončit. Stávající investoři mohou navýšit svou investici přes klub jen posláním prostředků na stejné čísla účtů a VS, jako při první investici. Částka může být libovolná, preferujeme celkový násobek ceny akcie plus poplatek. Pokud dosáhnete na přímý vstup s částkou 1,2 mil Kč, nebo chcete-li již provedený vstup navýšit o násobek ceny akcie, máte – zdá se – poslední příležitost to udělat. (Ptejte se!). Současně se zdá, že díky spolupráci s EIB a fondem státních rezerv, MPO…bude úpis pokračovat dál a startovací kapacita továrny a tím i výnos pro investory, bude značně vyšší, při stejném počtu emitovaných a nabízených akcií. Proto, pokud by vás věc zajímala, doporučuji ozvat se nám ihned. 

Stran druhého stále ještě otevřeného klubového projektu – pojištění psů a koček… projekt vstupuje na trh a dokončil se úpis druhých 6 Mil Kč. Běží třetí – nabídka vstupu členům platí do vyprodání, vstup je od 40 tis Kč. Přímé vstupy jsou také možné, pro řádné členy klubu od 1 Mil Kč.

V případě zájmu jsme k dispozici. Těšíme se na viděnou – ať už on-line, na společenských nebo investičních akcích.  

Zdraví a pěkný den přeje
Petr Šedivý
Předseda výboru spolku a jednatel

[gtag event="single_post_view"]