Sledujte nás

Stavíme již první patro – aneb Klíčanka je konečně v prodeji!

Není nad to, když se projekt, do kterého investujete, posune do další fáze směrem ke zdárnému konci. V současné době máme takové projekty již dva. Po prvním uvedeném projektu pojištění psů a koček – Pet Expertu, se dále posunul i náš historicky první projekt, do kterého jsme jako Venture Club z.s. investovali – Bytový komplex Klíčanka.

Jedná se o 100 bytových jednotek v 12 domech v obci Klíčany 15 minut autem z centra Prahy. Výstavba pokračuje podle plánu a nyní již roste první patro domů z našeho budoucího bytového komplexu. Projekt sice nabral zpoždění, které zapříčinila změna bytových pasportů a modernizace původních plánů, což ale ve výsledku znamená ne ztrátu, ale bonus pro investory. Proč? Protože, díky tomu celý projekt získal modernější fazónu a byty i celé okolí tak získá větší lepší moderní tvář. Oproti původnímu plánu se navýšil počet parkovacích míst, přidali se další balkony, byty v přízemí dostali vlastní zahrádku. Navíc se ještě podařilo zajistit kvalitní kuchyně, které si můžou budoucí majitelé upravit ke svému vkusu a vybrat si z více než 30 barevných kombinací a materiálů.

Projekt momentálně sbírá rezervace na jednotlivé byty a dokonce vám můžeme prozradit, že se jedná i s bytovým družstvem, které má zájem o koupi hned několika z budovaných domů. K dnešnímu dni již máme podepsáno 47 předběžných rezervací! V současné době jsme tedy již skoro v půlce nabídky, což nás všechny moc těší. Kdy budou byty k nastěhování? První kolaudace bytů se očekává v polovině roku 2019. Pokud byste se chtěli dozvědět více, není nic jednoduššího než se podívat na aktualizované webové stránky http://bytyklicanka.cz, kde najdete všechny informace jak o současném stavu projektu, bytových standardech, aktuální fotografie stavebních prací, nebo finální vizualizace projektu po dostavbě.
Sledujte náš Facebook a web pro další novinky o projektu bytových domů v obci Klíčany u Prahy.        
 

[gtag event="single_post_view"]