Sledujte nás

ThomasLloyd v Barceloně v roli přednášejícího na konferenci Světové banky „Innovate4Climate“

 Venture Club se zájmem sleduje informace týkající se skupiny Thomas Lloyd. Investice jsou dostupné i ve formě veřejně schválených korunových dluhopisů a vždy jde o společensky zodpovědné investování. (Bližší informace rádi poskytneme, ozvěte se.) Přebíráme zajímavý článek o konferenci Světové banky, publikovaný na stránkách ThomasLloyd. 

Od 22. do 25. května 2017 se přední zástupci společnosti ThomasLloyd zúčastnili v Barceloně coby přednášející španělskou vládou iniciované konference Světové banky „Innovate4Climate“. 

Celá řada vládních delegátů, vedoucích osobností z oblasti bankovnictví a finančnictví, multilaterálních institucí a organizací, vysoce postavených odborníků ze sektoru technologií i z různých hospodářských odvětví vyslyšela výzvu Světové banky k účasti na tomto novém formátu konference zaměřené na podporu globálního dialogu s cílem prodiskutovat inovativní možnosti urychlení celosvětově nezbytných opatření vedoucích k ochraně klimatu.  

V rámci bodu programu „Mobilizace soukromého sektoru pro zelená řešení“ („Mobilizing the Private Sector for Green Solutions”) hovořili ze společnosti ThomasLloyd T.U. Michael Sieg, předseda představenstva a CEO skupiny, a dále Tony Coveney, Head of Merchant Banking a CEO Americas, v rámci různých fór před předními zástupci z oblasti politiky, ekonomie a technologií o úspěšné realizaci infrastrukturních projektů příznivých pro klima uskutečněných v zemích Asie s rozvíjejícím se trhem. 
Na tomto fóru byli vedle společnosti ThomasLloyd přítomni mj. Alzbeta Klein, ředitelka odboru Climate Business Mezinárodní finanční korporace, Jean-Marc Duvoisin, CEO společnosti Nestlé Nespresso SA, Christoph Jungfleisch, ředitel Credit při Mobisol, Manash Mitra, ředitel Credit and Advisory ze společnosti Tata Cleantech Capital Limited a Jonathan Taylor, viceprezident Evropské investiční banky.  

Máme nesmírně velkou radost z pozvání na první konferenci Innovate4Climate a tím i z pokračování úzké spolupráce se Světovou bankou a IFC. Rádi podpoříme i v budoucnu coby partner a kompetentní osoba tento formát světové konference, který mnohem více podtrhl význam společného dialogu politiků a ekonomů v otázce urychlení globálních opatření vedoucích k ochraně klimatu.“  

[gtag event="single_post_view"]