Sledujte nás

7. TANEČNÍ SWINGOVÝ A BENEFIČNÍ VEČER

9.11.2018 jsme pozvaní na skvělou akci, kterou pořádá paní Jitka Bláhová. Pro své členy jsme i letos zajistili VIP vstupenky buď zdarma, nebo se zajímavou slevou (máme 1 VIP stůl pro 12 osob). A navíc rádi podpoříme užitečnou věc, na které spolupracuje nadační fond Mathilda, podporující nevidomé.

Večer navazuje na dlouhou tradici odpoledních čajů, které u nás probíhaly právě v šedesátých  letech. Současné Galavečry  jsou pojaté více v „gala“ a konají se ve  večerních termínech. Pozváním významných osobností naší swingové hudební scény a za výrazné mediální podpory, bych ráda dala těmto večerům nový glanc. Předností těchto večerů je, že hosté, kteří se přijdou pobavit, si mohou vybrat každý podle své představy. Někteří mohou tento večer pojmout jako koncert, který stráví pohodlně u stolu a u sklenky dobrého vína a jiní si mohou za doprovodu Big Bandů či věhlasných orchestrů a hostů z řad našich skvělých swingových zpěváků i zatančit. Celý večer je vždy obohacen ukázkami tanečních stylů blízkých swingové hudbě.

Cílem tohoto večera, ale není jen zábava, ale celý večer je spojen s Nadačním fondem Mathilda, který je výrazně podporována noblesní dámou paní hraběnkou Mathildou Nostitzovou. Tento Nadační fond podporuje zrakově postižené a výcvik jejich vodících psů.

Letos se můžeme těšit na Big Band Felixe Slováčka, Jitku Zelenkovou a Ondřeje Rumpla. Speciální host večera je Blanka Janečková. Web pořadele: www.jitkablahova.cz

Objednání VIP vstupenek pro členy Venture Clubu a jejich hosty je možné níže. 

POZOR, počet míst je omezen, nabídka platí do vyprodání. Běžný předprodej: Ticketart.

Těšíme se na viděnou.

Radiopalác Praha, Vinohradská 40, Praha 2

nahrávám mapu....

Rezervace

Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pro více výhod zaregistrujte.

Rezervace jsou uzavřeny.

Vaše údaje zpracováváme podle zásad o ochraně osobních údajů.